Back
Image Alt

Přiznání sexy Bučkové: Proč se přestala líčit?

Přiznání sexy Bučkové: Proč se přestala líčit?

Eliška Bučková už od roku 2008, kdy zvítězila v soutěži Česká Miss, ušla opravdu velký kus cesty. Porazila zákeřnou poruchu příjmu potravy a nyní, po boku svého přítele, rybáře Jakuba Vágnera, doslova rozkvetla. Dokonce i výrazně omezila líčení!

„Tím, že jsme se odstěhovali z Prahy na Katlov, tak se nelíčím skoro vůbec,“ vysvětlila modelka s úsměvem na jednom z castingů na novou Českou Miss 2017. „Ani si moc nefoukám vlasy. Tak jak vstanu, tak prostě jsem. Ale samozřejmě se pořád zdravě udržuji,“ dodala.

Eliška se nelíčí hlavně tehdy, když vyráží s přítelem do přírody. Foto: FB E. Bučkové.

Vysvětlila také, že se díky absenci make-upu cítí o něco lépe, a to nejen po fyzické stránce. „Je to dobré nejen pro pleť, ale i pro očistu těla. Zvenku i zevnitř,“ vysvětlila Eliška.

Modelka celkově vypadá, že pobyt na venkově jí velmi prospívá. Velkou měrou k tomu jistě přispívá také její partner, se kterým se seznámila při fotografování v Amazonii. „Žena je odrazem svého muže,“ souhlasila Eliška s úsměvem. Snažím se, abych se mu líbila. Vím, že má rád hlavně přírodní krásu – miluje na mně kudrnaté vlasy, které mám od přírody.“