Back
Image Alt

Proč má Gabriela Franková problém vstát z postele?

Proč má Gabriela Franková problém vstát z postele?

Česká Miss pro rok 2014 Gabriela Franková rozhodně neusíná na vavřínech. O svoji štíhlou postavu se stará s takovou pílí, že druhý den po cvičení je mnohdy ráda, že vůbec vstane z postele. Výsledky však rozhodně stojí za to, o tom jsme se ostatně mohli přesvědčit třeba na nedávné módní show Natali Ruden, kde Gabriela předvedla několik modelů.

Brněnská rodačka o práci nouzi rozhodně nemá, nedávno se svěřila, že svůj diář má plný až do podzimu. „Začátek ledna a já už nyní mám plány do půlky září. Teď je jen otázka, na co se víc těšit,“ napsala na svůj Facebook.

"Zpět do kondice? Nejrychlejší a nejintenzivnější cvičení! Druhý den se nepohnete... Tedy aspoň já dnes měla problém vylézt z postele," napsala Gabriela k fotografii. Foto: Facebook G. Frankové.

“Zpět do kondice? Nejrychlejší a nejintenzivnější cvičení! Druhý den se nepohnete… Tedy aspoň já dnes měla problém vylézt z postele,” napsala Gabriela k fotografii. Foto: Facebook G. Frankové.

Zde se pochlubila i s fotografií, na které je zvěčněná s fitness strojem. A přestože je oblečená ve sportovním, září díky svému úsměvu jako sluníčko. Není se čemu divit, že pánové se mohou přetrhnout, aby si jich modelka všimla.

Gabriela Franková je od podzimu loňského roku nezadaná, ukončila totiž svůj vztah s Romanem Štěpánkem. Chvíli se spekulovalo o tom, zda netvoří pár s moderátorem Petrem Suchoněm, modelka však tuto informaci nepotvrdila a lze proto předpokládat, že je stále single.

To potvrzují i fotografie z plesu, na který si Gabriela vyrazila. Přestože jí po boku nestál přítel, akci si užila. Oblékla šaty od návrhářky Miriam Janásové a v narážce na legendární Popelku dokonce napsala, že protančila na plese troje střevíce.

Gabriela Franková si plesovou sezónu užívá. Foto (2x): Facebook G. Frankové.

Gabriela Franková si plesovou sezónu užívá. Foto (2x): Facebook G. Frankové.