Back
Image Alt

Půvabná tmavovláska se nově pyšní i mezinárodním titulem krásy!

Půvabná tmavovláska se nově pyšní i mezinárodním titulem krásy!

Modelka Markéta Konopásková slaví v posledních letech jeden úspěch za druhým. Nejprve zvítězila v soutěži Look Bella 2015, stala se držitelkou titulu Look Bella World 2015 a nyní si přiváží z Číny i mezinárodní ocenění! Na světové soutěži Miss City Tourism totiž obsadila krásné 2. místo!

„Jsem šťastná a děkuji všem,“ napsala modelka na Facebook krátce po svém triumfu. Její radost je pochopitelná, v tomto klání krásy ji totiž dokázala porazit jen jediná dívka, Miss Řecko. Ta nakonec obsadila 1. místo a získala tak titul vítězky. Bronzová skončila reprezentantka Thajska.

Foto: FB M. Konopáskové.

Na soutěži se rozdávalo i mnoho dílčích titulů, mezi kterými nechybělo ani ocenění za nejlepší večerní šaty. Tušíte správně, že Markéta Konopásková bodovala i v tomto případě! Ocenění Best evening gown obdržela za červenou róbu z dílny módní návrhářky Pavly Michalíkové, známé spíše pod přezdívkou Meescha P.

Tato návrhářka se postarala o většinu večerních šatů, které si Markéta do Číny odvezla. Není se proto čemu divit, že se nakonec modelka rozhodla získané ocenění věnovat právě jí. „Chtěla bych moc poděkovat Pavle Michalíkové – díky tobě jsem zazářila a titul patří především tobě,“ napsala k fotografii.

Markéta ve vítězných šatech (zcela vlevo) a v dalších dvou róbách od Pavly Michalíkové. Foto: FB M. Konopáskové.