Back
Image Alt

Rebelka Votavová ukázala nové tetování

Rebelka Votavová ukázala nové tetování

Další z řad krásných modelek si pořídila tetování! Čerstvě zasnoubená Kateřina Votavová, která je známá především díky fotografiím ve spodním prádle, se s novou kérkou pochlubila krátce před vánočními svátky. Jste zvědaví, co si tato uhrančivá bruneta nechala jednou provždy zvěčnit?

Jedná se o nápis Rebelheart, který nyní zdobí modelčino zápěstí. Kateřina přiznává, že ji poměrně charakterizuje, protože se nebojí udělat něco, čím tak trochu vybočí z davu. Přestože mezi modelkami jsou tetování spíše výjimečná, v Katčině případě se jedná už o druhý obrázek na jejím štíhlém těle.

Foto: FB Kateřiny Votavové.

„V minulosti jsem projevila právě to srdce rebelky, nebo to spíš z dnešního pohledu byla blbost mládí, když jsem si nechala vytetovat něco, co jsem si pak musela nechat přetetovat,“ vysvětlila modelka. „Ale bohužel to nedopadlo dobře, a protože je to místo bohužel zjizvené, tak mě čeká ještě jedno přetetování.“

Špatná zkušenost však Kateřinu Votavovou od této vášně ani v nejmenším neodradila, spíš naopak. Do budoucna plánuje tetování nejen pro sebe, ale i pro svého budoucího chotě. „Líbí se mi to. A příští rok se chystám na další. Hned po svatbě. Budu ho chtít na žebra a bude to něco, co jsem vymyslela sama, a bůh ví, že to samé bude mít i Jirka, kterého se mi podařilo k tetování přemluvit.“

Katka na fotografiích pro časopis BarBar. Foto: Richard Nowak.

O tom, zda jí nebude tetování překážku v práci, jako tomu bylo v případě Veroniky Kašákové, se teprve dozvíme. Každopádně existují i úspěšné modelky, jako je Nikol Švantnerová či Simona Krainová, kterým jejich kérky v práci vůbec nebrání.