Back
Image Alt

Renata Langmannová je provdanou paní!

Renata Langmannová je provdanou paní!

Další svatba! Kromě Jitky Válkové a Míši Ochotské si své ano vyměnila s partnerem také Česká Miss 2006 Renata Langmannová. Svatba se konala v sobotu 18. července.

Svatba mezi hrozny vína

Dlouho utajovaná svatba se nakonec odehrála na Moravě, ve vinařství v Zaječí. Romantické prostředí vinice se novomanželům dozajista zamlouvalo, nejspíš nejen proto, že oba jsou původem právě z Moravy. Zaječí je poměrně oblíbená lokalita s pohádkovým vzhledem. Vdávala se zde i modelka Lucie Hadašová.

Renata Langmannová definitivně spojila svůj život se svým dlouholetým partnerem, sportovním moderátorem Ondřejem Novotným. Rozhodla se přijmout jeho příjmení, nicméně nechala si i své. Do budoucna se tak bude podepisovat jako Renata Novotná Langmannová.

Manželé Hejdovi s novomanželi. Foto: Instagram R. Langmannové.

Manželé Hejdovi s novomanželi. Foto: Instagram R. Langmannové.

Šaty na míru

Modelka se pochopitelně nespokojila se svatebními šaty z konfekce. Oblečení pro její velký den měl na starost její dvorní návrhář Lukáš Lindnera – navrhoval nejen Renatiny krásné šaty, ale také Ondřejův oblek a šaty pro družičky. Na vše pak dohlížel přímo na svatbě.

Jak se mu šaty povedly a jak to Renatě slušelo, můžete posoudit sami.

Novomanželé. Foto: Instagram R. Langmannové.

Novomanželé. Foto: Instagram R. Langmannové.

Mezi svatebčany nechyběly ani známé tváře českého šoubyznysu. Vidět jste zde mohli manželskou dvojici moderátorů Zorku a Míru Hejdovi, Zuzanu Stránskou nebo třeba modelku Kateřinu Sokolovou. Celkem se sešlo kolem stovky hostů.

Svatbu tajila, co nejdéle to šlo

Modelka byla odhodlaná utajit svoji svatbu před novináři za každou cenu. Ostatně, kdo by se jí divil – nikdo si nechce nechat zkazit svůj velký den neodbytnými paparazzi. Měla kvůli tomu i dvě rozlučky se svobodou!


Která slavná nevěsta se vám zatím líbila nejvíc? Jitka Válkova a Míša Ochotská nebo právě Renata Langmannová?