Back
Image Alt

Rozhovor s majitelem C&C Models Agency

Rozhovor s majitelem C&C Models Agency

Přinášíme vám rozhovor s majitelem turecké C&C Models Agency – Canem Kücükşabanoglu. Proč vycestovat za prací do Istanbulu, co tak můžete získat a na co si dát pozor.

1) Představte nám Cane pro začátek Vaši agenturu
Jsme C&C Models Agency. Naše hlavní působení je v Istanbulu, ale pracujeme dlouhodobě na 2 kontinentech. Našimi klienty jsou převážně komerční subjekty z asijských zemí a měst.
Kanceláře máme v Istanbulu (Turecko) a New Delhi (Indie).

2) Na co se Vaše agentura specializuje a v jaké oblasti nabízíte modelkám spolupráci?
Zaměřujeme se převážně na komerční focení. Na základě toho si vybíráme vhodné modely a modelky. Krása modelky by neměla být měřena jejími rozměry a myslíme si, že by měly být prezentovány všechny velikosti (34-40).
Modelkám, které se rozhodnou na několik měsíců navšívit Istanbul nabízíme několik možností jak získat dobře placenou práci, jako je focení pro katalogy, realizace reklam, módní přehlídky a spousta dalšího.

3) Co tedy nabízíte modelkám, které se tedy rozhodnout navštívit Vaše hlavní sídlo v Istanbulu?
Jak spousta lidí ví, v Turecku je běžné, že modelky žijí v malých bytech, běžně po 15-20 dívkách. Výsledkem toho je pak jen chaoz a nechuť.
C&C Models Agency disponuje vlastní rozlehlou vilou (600m2) s několika místnostmi, terasami a zahradou. Modelky žijí několik měsíců v tom nejlepším možném komfortu a troufnu si říci, že pravděpodobně jednom z nejlepších komfortů v celé Evropě.
Našim modelkám nabízíme regulérní pracovní smlouvu s garantovaným platem, případně se lze dohodnout na měsíční fixní výplatě. Vždy záleží na konkrétním případu a kvalitách modelky.

dsc_0180-300x199

4) S kým z ČR jste již spolupracovali a jaký máte názor na české modelky?
V minulosti jsme spolupracovali s mnoha českými modelkami. Některé z nich nyní pracují v českých agenturách, jiné pracují pro zahraniční agentury. Doposud jsme však neměli šanci pracovat s top modelkami jako například Karolína Kurková. Česká republika má velký potenciál s krásnými modelkami, a jsem si jistý, že jednoho dne získáme jednu z top modelek pro práci v naší agentuře.

5) Pokud se s Vámi rozhodne nějaká z dívek spolupracovat, co musí splňovat?
Chcete-li pracovat s C&C Models Agency, nemusíte být nutně modelkou. Čemu je však nutné věnovat pozornost, je postoj modelky k práci v modelingu. Charakter a nezastavitelná pozitivní energie. To je pro nás velmi důležité. Turci jsou velmi emocionální a očekávají to stejné od modelek, se kterými se rozhodnou spolupracovat. To je důvod, proč pozitivní energie je jednou z hlavních podmínek.
Pokud však již dívka profesionální modelkou je, tak jí moc rádi nabídneme výborné platové podmínky a zajímavou práci, která bude přínosnou jak pro modelku tak pro naši agenturu.

6) Co byste chtěl říci na závěr?
Než se rozhodnete spolupracovat s nějakou agenturou, zjistěte si maximum dostupných informací a získejte doporučení na tuto agenturu. Nechoďte nikam, pokud si nejste jistí, že agentura je skutečně funkční a nabízí férové platové ohodnocení. Nenechejte se podvést neseriózními lidmi v naší branži.

Rozhovor byl volně přeložen z angličtiny.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně možné spolupráce s C&C Models Agency, neváhejte se obrátit na Svět modelek. Rádi Vám sdělíme více informací a pomůžeme vám s přípravou všeho potřebného pro vycestování za prací do Istanbulu.