Back
Image Alt

Rozhovor s vítězkou Czech Beauty 2015

Rozhovor s vítězkou Czech Beauty 2015

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s novou vítězkou soutěže Czech Beauty. V minulém roce zvítězila Ivanna Macner, letos se tou šťastnou stala Iveta Kindlmanová.

Ahoj Iveto, před pár dny jsi vyhrála soutěž Czech Beauty 2015. Popíšeš nám, jaký jsi měla pocit, když jsi slyšela své jméno, jako jméno vítězky?

Tento  pocit je nepopsatelný. Cítila jsem se opravdu zvláštně a přiznám se,  že jsem chvilku stála a štípala se do ruky, jestli se mi to nezdá. Myslím si, že když někdo uvidí moje momentky z vítězství, možná se vcítí do toho, jaké to pro mě bylo. Hlavně jsem si přišla strašně špatně, že jsem holkám vzala první místo zrovna já. Zkrátka, si ten pocit budu pamatovat snad celý život. Přála bych každému, aby ten moment mohl alespoň jednou zažít.

Jak se Ti celá účast v soutěži Czech Beauty líbila a na co vzpomínáš nejraději?

Účast v soutěži pro mě byla zcela nová zkušenost, zážitek. Přišli jsme, vizážistka se nás ujmula a upravila, vše mi hrozně rychle uteklo. Užívala jsem si, že stylisté nás oblékli do kostýmu na modní přehlídku a příjemně se o nás starali. Budu ráda vzpomínat na svůj pocit z výhry a na to, jak mě všichni chválili a obdivovali.

Iveta Kindlmanová, nová vítězka Czech Beauty 2015. Foto: Czech Beauty.

Iveta Kindlmanová, nová vítězka Czech Beauty 2015. Foto: Czech Beauty.

Vítězkou jsi se stala mimo jiné i proto, že máš úžasnou postavu. Poraď ostatním dívkám, jak se k takové postavě dopracovat?

Vím, že teď asi spoustu lidí zklamu, protože jim nedám žádnou radu. Pro svou postavu nedělám absolutně nic. Neposiluji, nedržím žádné diety, spíš se stále přejídám a není hodina, kdy bych něco nesnědla. Sama se divím tomu, že stále vypadám, tak jak vypadám. Je pravda, že nejím zeleninu, ale myslím si, že to mojí postavu nějak neovlivňuje. Spíše si myslím, že je to rodové. Maminka i tatínek jsou velice štíhlí. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že taková postava není žádná výhra. Od malička poslouchám, že jsem strašně hubená a jestli vůbec něco jím.

Pamatuješ si na svůj start modelingové kariéry a jak jsi se vůbec k Czech Beauty dostala? 

Upřímně jsem nikdy nepomyslela na to, že bych dostala šanci v modelingovém světě. Vždycky jsem si přála být modelka. Jednou jsem se přihlásila do podobné soutěže, a když jsem zjistila, že všechny slečny jsou vyšší minimálně o hlavu než já, můj sen zůstal jen snem.

Když mi jeden muž, kterého jsem ani neznala, v práci řekl, ať zkusím Czech Beauty, brala jsem to tehdy jen tak s nadsázkou a říkala jsem si, že to zkusím. Celý finálový večer jsem nebrala nějak vážně, protože jsem si myslela, že stejně nikdy v soutěži tohoto typu  nemůžu mít šanci. Dělala jsem vše úplně přirozeně, protože jsem celý večer brala jako příležitost se odreagovat. Když se tak zpětně zamyslím, myslím si, že přesně toto bylo pro mě velké plus. Jelikož se Czech Beauty stala mým odrazovým můstkem do světa modelingu, myslím, že pro mě bude ta nejvýznamnější v celém životě.

Překvapená vítězka. Foto: Czech Beauty.

Překvapená vítězka. Foto: Czech Beauty.

Více informací na následující straně…