Back
Image Alt

FASHION

Vévodkyně z Cambridge je bezesporu módním vzorem. V roce 2014 byla dokonce zvolena za nejstylovější britskou celebritu. Příklad si z ní můžete vzít i vy. Elegance totiž z módy jen tak nevyjde.

Vypadá to, že vlahým letním večerům už s definitivní platností odzvonilo. Je pomalu načase vytáhnout ze skříní kabáty, punčocháče a hlavně teplé boty. Že ty vaše už nejsou k nošení? Vyrazte si vybrat nové - dejte si však pozor, co kupujete.

To je jistě otázka, kterou si čas od času položí většina z nás. Jak to však poznat? Již dávno neplatí, že pravým gentlemanem je pouze takový muž, který pochází z urozené rodiny a disponuje záviděníhodným společenským postavením. Dnes se klade důraz na zcela jiné aspekty!

Od 22. do 24. srpna se na brněnském výstavišti uskuteční dva významné mezinárodní veletrhy. Veletrh módy Styl a veletrh bot a kožedělného

Léto je noční můra mnoha z nás. Kalhoty, svetry a vůbec všechno nadbytečné oblečení může zůstat ve skříni, ale my bychom se

Co jiného by mělo být součástí léta, než moře, divoké či mírné řeky, rybníky, přehrady a bazény. A jak jinak

S létem pochopitelně přichází i období krátkých kraťásků, tzv. šortek. Víte, jaké jsou letos in a podle čeho je vybírat? A už jste si zkoušela šortky vyrobit ze starých jeansů?

S blížícím se létem nejspíš leckterá z nás zamíří do obchodu hledat nové plavky. Zní to sice jako snadný úkol, existuje však mnoho věcí, na které bychom si při výběru měli dát pozor. Jak tedy vybrat ty správné plavky?

Mnoho dívek má v dnešní době podpatky spojené hlavně s nepříjemnými pocity a s bolestí. Dávají proto přednost balerínám či obyčejným keckám, které však nikdy nebudou působit tak žensky a přitažlivě, jako boty na podpatku. Pojďme si tedy prozradit několik tipů, které vám zaručí, že si den na vysokých podpatcích užijete bez bolesti.

Myslíte, že přehlídková mola jsou od hlavy až k patě zahalena extravagantními kousky z pavího peří a zlatých flitrů? Nenechte se mýlit

Máte pocit, že kůže je jen pro drsné motorkářky? Omyl, kožené sukně jsou klasikou, kterou snese každá z nás. Jde jen o to, vybrat si tu správnou, ve které se budete cítit dobře.

Jedním z hitů letošní jarní sezóny jsou bezesporu pastelové barvy. Máte pocit, že v nich působíte nevýrazně? Nesmysl, zatím jste jen nenašla ten správný kousek do vašeho šatníku!

Pojďme se podívat, jak takové barvy kombinovat a říct si něco o tom, proč jsou nyní tak oblíbené.

Hitem posledních měsíců jsou bezesporu výrazné doplňky. Možná si říkáte, že to není nic pro vás, neukvapujte se však. Tento článek vám ukáže, že existuje mnoho druhů výrazných šperků, které dozajista způsobí, že budete nepřehlédnutelná i vy!

Kabelka. Není to přece jen doplněk. Je to tvůj domov, i když je v něm pořádný nepořádek. Uvnitř se dá najít snad úplně všechno od prázdného krému na ruce, o kterém si říkáš, že to ještě domáčkneš, po rok starou účtenku, na které už není vidět ani za co byla. Navenek je krásná, přeci si musíš zachovat styl. Nikdo by už ale neměl vědět, co se skrývá uvnitř.

Nový módní hit – „hacafraky“. Možná jste tohle slovo ještě nikdy neslyšeli, ale jedná se o letošní módní „BOOM“.