Back
Image Alt

KRÁSA

Také vás během parných letních dnů trápí, že vaše krásné dlouhé vlasy jsou stažené v nudném upoceném culíku a vůbec nevyniknout? Pak je tento článek přímo pro vás! Pojďme si vyměnit několik tipů na letní účesy.

Zdá se vám, že americké hvězdy nestárnou? Všimli jste si, že krásnou pleť téměř bez vrásek mají v poslední době

Není pochyb o tom, že tato smývatelná metalická tetování jsou naprostým trhákem letošního léta. Nosí je všichni, včetně slavných českých krásek – moderátorka Zorka Hejdová si jedno přivezla z Ibizy a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová má dokonce vlastní kolekci těchto tetování.

Hrozíte se toho, že se vám v letním parnu rozdrolí oční linky a rozteče make-up? Nevíte, po jakých stínech v létě

Možná, že i vy patříte mezi slečny, které tiše závidí těm odvážným krasavicím s výraznou rtěnkou na rtech. Proč to také nezkusíte? Červená je barva vášně a smyslnosti, není to však jediná barva, po které můžete sáhnout! Pokud vyberete ten správný odstín, můžete i vy vypadat jako ze žurnálu!

V tomhle případě jde o jakýsi vnitřní boj. Můžeme tomu říkat zamyšlení v sedm večer. Den v kanceláři se pomalu

Ne nadarmo se říká, že jednou z nejpůsobivějších vizitek ženy jsou její ruce. Proto se vyplatí věnovat jim stejnou péči, jako zbytku svého těla. Pravidelně je mazat krémem, stříhat si nehty, pilovat je. A pochopitelně je také lakovat.

Jak ale zabránit tomu, aby lak vaše nehty ničil? A na co si dát pozor? Pojďme si prozradit několik typů.

Mnohé z vás již dozajista přišly s tímto způsobem úpravy vlasů do styku, ostatně není to zase až taková novinka. Pojďme si však shrnout, na co je potřeba si dát pozor. Žádná z nás přece nechce volit mezi rovnými a zničenými vlasy.

Základem všeho je pochopitelně výběr správné žehličky.

Jak se vyznat ve všech štětcích na líčení? Jsou tyto štětce vůbec potřeba? Na to vám snad odpoví následující řádky …

V jednu chvíli se člověk ocitne v tzv. fázi úpadku. V práci se nedaří, doma se řeší problémy, finance nevychází a cítíme se na dně. A do toho všeho se podíváme do zrcadla a zjistíme, že ani se svou vlastní vizáží nejsme spokojeni.