Back
Image Alt

ROZHOVORY

Blíží se slavnostní zahájení jubilejní 5. sezóny známé glamour soutěže Czech Beauty, kde soutěží nejkrásnější české fotomodelky. Položili jsme několik

Přinášíme vám rozsáhlý rozhovor se současnou držitelkou titulu Top Model of the World 2016. Uhrančivá Margo Cooper z Bulharska oslňuje svou

Ahoj Michaeli, od posledního rozhovoru pro Svět modelek utekl zhruba rok. Kam se Michael Kovacik za tu dobu posunul, co je u něho nového?

Od našeho posledného rozhovorou som stihol pomerne dosť práce. Navrhol som kolekciu jeseň/zima 2016,  ktorú som prvýkrát rozšíril o pánsku líniu. Absolvoval som prehliadku na Bratislavských Módnych dňoch a Miss Slovensko. Stále sa rozširuje portfolio mojich klientov a najväčšia novinka je, že som jeden z návrhárov prezentujúcich  svoju novu kolekciu  jeseň/zima 2017 na MBPFW. Momentálne pripravujem dve kolekcie (jar/leto a jeseň/zima) naraz. Takže množstvo voľného času neostáva.

Konec roku se každoročně nese v duchu dobrého jídla a pití. Mnohdy je ho však až moc, proto se pak někteří lidé na nový rok děsí postavit na váhu. Ale co modelky? Mají to tak také? Zeptali jsme se na to hned několika českých krásek a možná budete překvapení, s čím se nám svěřily!

Svět modelek přináší další exkluzivní rozhovor do vaší oblíbené rubriky, tentokrát s profesionálním fotografem Lubomírem Buchtou, který se věnuje nejen

Přinášíme další exkluzivní rozhovor do vaší oblíbené rubriky. Tentokrát naše kolegyně Petra Růžičková vyzpovídala módního návrháře Miroslava Bártu, který na českém trhu působí již 10 let.

Michael Kováčik začal svoji kariéru jako stylista, od roku 2013 však působí také jako módní návrhář. Jeho kolekce jsou charakteristické pro svůj minimalismus a eleganci, čímž už oslovil nejednu významnou osobnost. Jeho tvorba je spjata zejména s Miss ČR 2009 Anetou Vignerovou a také s Miss Slovensko 2013 Karolínou Chomistekovou, oblékal už však i modelky Pavlínu Němcovou či Andreu Verešovou. Michaelovy nadčasové modely se staly součástí finálového večera Miss Slovensko 2015 a vidět jsme je mohli i na zpěvačce Monice Absolonové, moderátorce Zorce Hejdové či herečce Lejle Abbasové.

Naše kolegyně Petra Růžičková tohoto nadějného návrháře vyzpovídala! Vy si tak nyní můžete užít exkluzivní rozhovor, ve kterém Michael Kováčik poodhalil nejen svůj názor na oblékání Čechů, ale svěřil se i s tím, kde čerpá inspiraci pro svoji tvorbu.

Svět módy rozhodně nepatří jen ženám. Důkazem toho je i perspektivní český návrhář a stylista Lukáš Macháček, který se představil i na letošním Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Svoji premiéru na této módní události si však Lukáš odbyl již v roce 2013. Tehdy také získal prestižní ocenění Dreft Black Card.

Michal Zapoměl je úspěšný podnikatel, ale především kadeřník a bojovník za vlasy krásnější. Své kadeřnické jméno si vybudoval sám od

Arthur Kulikov přišel z daleké Sibiře do České republiky a stal se vyhledávaným fotografem uznávaných módní akcí. Jeho snímky z přehlídkových mol jsou promyšlenou záležitostí a na nejvyhledávanější módní akce je proto zván českými i zahraničními klienty.

Naše kolegyně Petra Růžičková tohoto umělce vyzpovídala a my vám tak nyní přinášíme exkluzivní rozhovor!

Po úspěšném rozhovoru s modelkou Eliškou Bučkovou jsme si pozvali modelku, Českou Miss 2009 a Miss Model of the World 2007, Ivetu

Modelka Petra Růžičková si pozvala k rozhovoru na střechu luxusního hotelu The Emblem Prague Českou Miss a modelku Elišku Bučkovou.

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s novou vítězkou soutěže Czech Beauty. V minulém roce zvítězila Ivanna Macner, letos se tou šťastnou stala Iveta Kindlmanová.

Modelka Ivana Macner se, jakožto loňská vítězka exkluzivní soutěže Czech Beauty, může pochlubit titulem Czech Beauty Star 2014. V našem rozhovoru se rozpovídala nejen o svém úspěchu v této soutěži, ale i o jiných aspektech své kariéry, o svém vztahu ke sportu i o svých budoucích snech.

Pokud byste se o této krásné mladé dámě chtěli dozvědět více, můžete navštívit její webové stránky. Mnoho informací získáte také na stránkách soutěže Czech Beauty, kterou můžete sledovat i na Instagramu.

Přinášíme vám rozhovor s majitelem turecké C&C Models Agency - Canem Kücükşabanoglu. Proč vycestovat za prací do Istanbulu, co tak můžete získat a na co si dát pozor.