Back
Image Alt

Semifinále Czech Beauty 2017 je za námi a finále proběhne už příští měsíc!

Semifinále Czech Beauty 2017 je za námi a finále proběhne už příští měsíc!

Ve středu 27. 9. 2017 se v luxusním La Valmont Clubu uskutečnilo semifinále Czech Beauty 2017. Jedná se o projekt, v rámci kterého se každý rok uděluje prestižní titul Czech Beauty Star.

Na programu večera byla společná choreografie, představení porotcům, promenáda v prádle značky CB, focení na glamour fotostage Photon Europe a mnoho dalšího. Proběhlo také hlasování přítomných diváků, kteří svými hlasy poslali jednu ze semifinalistek přímo do finále. Nechyběla ani pěvecká a taneční vystoupení. Po akci se konala afterparty, kterou hudebně oživil DJ Mark ColtonZ původní sestavy 25 semifinalistek bylo zvoleno 11 finalistek, z čehož jedna byla zvolena diváky a jedna postoupila díky online hlasování. O ostatních samozřejmě rozhodla odborná porota, která si na výběru dala patřičně záležet.

Samotné finále vypukne již příští měsíc, konkrétně 4. 11. 2017 ve Fashion clubu v Praze. Už nyní je jasné, že se bude jednat o velkolepou událost. Očekává se hojná účast diváků a významných osobností. Je také slíben bohatý program v podobě vystoupení tanečnic Czech Beauty nebo Vibrasil Samba Show a bude také hudební překvapení na závěr. Moderovat bude krásná Nikol Trojanová, kterou si můžete pamatovat z reality show Vyvolení.

Vítězka má jistý start kariéry fotomodelky. Fotí s profesionálními fotografy, získá vlastní portfolio, prezentaci a pictorial v časopise Playboy.  Má také šanci se uchytit jako VIP hosteska nebo modelka na prestižních akcích. 

Seznam finalistek:

Aneta Kuncová – vítězka online hlasování

Slavěna Albastová – vítězka sympatie publika

Jana Zetochová

Kateřina Karásková

Kristýna Rojíčková

Monika Ludlová

Nela Šálková

Nikol Pavlíková

Nikola Valíková

Soňa Šupová

Adéla Bednářová

Letošní finalistky. Foto: Elisaveta Korotkova

Semifinále. Foto: Elisaveta Korotkova