Back
Image Alt

Semifinalistky Miss léta bojovaly s počasím

Semifinalistky Miss léta bojovaly s počasím

Jednou z mnoha soutěží krásy, které v tuzemsku probíhají, je velmi oblíbená Miss léta. Letos však musely krásné soutěžící bojovat nejen s konkurencí, ale i s nepřízní počasí. Co se stalo? Zranil se někdo? To vše se dočtete v článku.

Letošní léto bylo prozatím plné horkých dnů, skoro nikdo proto nepředpokládal, že by se to mělo ze dne na den změnit. Stalo se to však. Zamračené počasí bohužel nepřineslo jen déšť, ale i silný vítr, který zvedal ze země nábytek. A právě v tomto počasí probíhalo první semifinálové kolo Miss léta. Ve venkovních prostorech Aquapalace se divákům předváděly krásné mladé dámy, záhy se však hlavní atrakcí stala spíš bouřka, která většinu osazenstva zahnala do vnitřních prostor aquaparku.

Vítězka prvního semifinále Barbora Hačecká. Foto: missletacz.

Vítězka prvního semifinále Barbora Hačecká. Foto: missletacz.

Dívkám hrozil úraz!

Téměř všichni se běželi schovat, vítězky soutěžního semifinále se však ještě fotografovaly. Ony, porota a pořadatelé byli vystaveni nepřízni silného větru, snažili se však zachovat co nejvíc profesionálně a dokončit fotografování.

V jednu chvíli však vítr vytrhl ze země slunečník a mrštil jím na místo, kde ještě před několika sekundami dívky stály. Nikomu se naštěstí nic nestalo, v ten moment ale všem zatrnulo a raději se běželi také schovat. Ne nadarmo se říká, že zdraví je přednější, než vše ostatní.

Loňské finalistky Miss léto. Foto: missletacz.

Loňské finalistky Miss léto. Foto: missletacz.

O titul Miss léta se soutěžící ze všech semifinálových kol utkají na konci srpna. Tentokrát už budou jistě v bezpečí, protože finále proběhne na výstavě Prague Car festival 2015. Tam budou jistě v mnohem bezpečnějším prostředí.

Ta nejkrásnější z dívek se má na co těšit. Bude to totiž právě ona, která získá prestižní zakázku a stane se tváří největší automobilové show v České republice.

Zní to lákavě, že? Máme pro vás velmi dobrou zprávu – stále ještě se do soutěže můžete přihlásit na missleta.cz, pospěšte si však!