Back
Image Alt

Sexbomba Mašlíková: Tajná svatba a exotické příjmení

Sexbomba Mašlíková: Tajná svatba a exotické příjmení

27. srpen se nesmazatelně zapsal do života modelky a moderátorky Hanky Mašlíkové. V tento letní den totiž slíbila před oltářem věrnost svému dlouholetému příteli Andrému Reindersovi. A protože se rozhodla přijmout příjmení svého novopečeného manžela, je z ní od nynějška Hana Reinders.

Svatbu se modelce podařilo utajit, a to až do té míry, že média nic netušila, dokud sama Hanka nezveřejnila na Facebooku nový rodinný stav. Po aféře, která se strhla okolo svatby zpěváka Ondřeje Gregora a modelky Taťány G. Kuchařové, se není čemu divit, že byla Hanka ráda za to, že její obřad se podařilo udržet v tajnosti. „Děkuji všem svým přátelům, že dokázali udržet tajemství,“ vzkazuje novopečená paní Reinders, jejímž svědkem se stal iluzionista Pavel Kožíšek.

FOTO: Petr Gebauer.

FOTO: Petr Gebauer.

Svatba proběhla nedaleko Benešova a pozváni na ni byli podle všeho jen nejbližší rodinní příslušníci a přátelé novomanželů. „Od začátku do konce to bylo úžasný. Byli jsme tam už od pátku, takže veškerá nervozita v den obřadu ze mě spadla. Bylo krásně, odpoledne se všichni koupali v bazénu, pohodová svatba. Moc jsme si to užili, popsala zážitek nadšená Hanka, která se nyní pyšní snubním prstenem z bílého zlata.

A když už je řeč o prstenech – modelka se svěřila i s tím, že je ještě před obřadem málem ztratili. „Chtěli jsme, aby nám prstýnky k oltáři přinesl jeden z našich pejsků, tak jsme mu je přivázali na mašličku na krk, a najednou koukáme, že běhá bez nich, popsala Hanka Reinders historku, u které se už nyní může klidně smát. Prstýnky totiž bez větších problémů našli.

FOTO: Petr Gebauer.

FOTO: Petr Gebauer.