Back
Image Alt

Sexy moderátorka je znovu na koni!

Sexy moderátorka je znovu na koni!

Iva Kubelková byla ještě v loňském roce zdánlivě neodmyslitelně spojena se soutěží Česká Miss. Poté, co se otěží tohoto klání krásy ujala Eva Čerešňáková, však došlo k mnoha změnám a oblíbená moderátorka se rozhodla tuto spolupráci ukončit. Na soutěže krásy však rozhodně nezanevřela. Naopak, spojila se s konkurenční Supermiss.

„Budu soutěž moderovat,“ vysvětlila Iva Kubelková, která před časem příjemně překvapila také v hudební branži. „Je to pro mě práce jako každá jiná. Bude to hezký večer,“ dodala. O České Miss už se však bavit nechtěla. „Já už to nechci komentovat. Pro mě to jsou témata, která se zbytečně vlečou. Ráda se bavím o věcech, které jsou aktuální. Už jsem k tomu řekla vše, co jsem mohla,“ vysvětlila.

Vítezky soutěže Supermiss 2015 (zleva): Paulína Pélyová, Saskie Olašáková, Lenka Čepáková, Monika Krpálková a Denisa Rosinská. Foto: Tomáš Vavřinec.

Jste zvědaví, jaké další krásky se kromě Ivy Kubelkové tento večer představí? Jistě se zúčastní loňská vítězka Lenka Čepáková, těšit se však můžete především na 10 úžasných finalistek! Ty se poperou o titul Supermiss 2016 a i vy můžete být u toho. Záznam letošního ročníku totiž odvysílá České televize.

A které dívky jsou ty šťastné, jež se probojovaly až do finále?