Back
Image Alt

Sexy přehlídka Le Chaton byla plná luxusu, originality a sexappealu!

Sexy přehlídka Le Chaton byla plná luxusu, originality a sexappealu!

Slovanský dům v centru Prahy hostil 10. listopadu 2016 velkolepou módní přehlídku luxusního spodního prádla butiků Le Chaton Heleny Konarovské. Tato přední znalkyně a hvězda oboru nazvala show Barvy s vůní Le Chaton a postarala se tak divákům o nezapomenutelný zážitek. Kromě modelek v krásném spodním prádle světových značek totiž byla k vidění i originální scénografie s živými papoušky, stromy a s opravdovým jezírkem!

Helena Konarovská bezpochyby ví, jak diváky zaujmout! Do sexy modelů takových značek, jako je Chantal Thomass, Simone Perele či Madam Cadolle, oblékla jedny z nejkrásnějších českých modelek vůbec! K vidění byla Veronika Chmelířová, Kateřina Průšová či Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová. Hedvábné francouzské košilky Marjolaine či modely návrhářky Ivety Řádkové vynesly také modelky Lucie Kovandová, Kateřina Krňanská, Tereza Vašíčková, Dina Cassama a Tereza Kotyšanová.

Foto: Le Chaton.

Foto: Le Chaton.

Neopakovatelná podívaná, ve kterou se tato celovečerní show proměnila, připomínala módní přehlídky světového formátu. Choreografii modelek dokonce oživilo vystoupení baletních umělců z Ballet Hommes Fatals. Helena Konarovská, která se s vtipem a grácií ujala moderování, zkrátka doladila tuto show do posledního detailu.

Třešničkou na dortu pak byla originální vůně Le Chaton, kterou speciálně pro tuto příležitost namíchala společnost Aria Pura. Osazenstvo společenského sálu Slovanského domu tak mohlo Barvy s vůní Le Chaton nejen vidět, ale vlastně i cítit!

Helena Konarovská během závěreční děkovačky. Foto: Le Chaton.

Helena Konarovská během závěreční děkovačky. Foto: Le Chaton.