Back
Image Alt

Sexy Veronika Kašáková ukázala víc, než je u ní zvykem

Sexy Veronika Kašáková ukázala víc, než je u ní zvykem

O tom, že finalistka Miss a modelka Veronika Kašáková má srdce na správném místě jsme vám psali již tolikrát, že to skoro ani není nutné znovu připomínat. Svoji krásnou tvář a úžasnou postavu tato diva tentokrát ukázala na křtu charitativního kalendáře, který má za úkol podpořit její nadační fond.

Kmotrou kalendáře, jehož hlavními protagonisty jsou děti z dětských domovů v Mostu, Tuchově a Vysoké Peci, se stala Ivana Chýlková. „Veroniku jsem potkala před dvěma nebo třemi roky u Honzy v show,“ svěřila se herečka. „Zapůsobila na mě a přečetla jsem si její knížku. Když mi nedávno zavolali, abych se stala kmotrou jejího prvního kalendáře, hned jsem kývla. To, co Veronika dělá mi je sympatické a ráda ji v tom podpořím.“

Veronika s Ivanou Chýlkovou. Foto: Michaela Feuereislová.

Veronika s Ivanou Chýlkovou. Foto: Michaela Feuereislová.

Modelka sice nebyla hlavní tváří kalendáře, na slavnostním křtu však jen málokdo sledoval někoho jiného. Veronika totiž oblékla opravdu odvážný model. V bílých dvoudílných šatech od módní návrhářky Zuzany Lešák Černé odhalila své ploché břicho a byla zatraceně sexy! Zároveň však zdůraznila, že vždy dbá na to, aby byla seriózní. A to nejen ve společnosti, ale i na fotografiích.

“Nestydím se při focení, ale dávám si záležet, aby vše bylo přijatelné k póze, se kterou se prezentuji. Chci jít dětem příkladem, takže u mě toho k vidění na fotkách moc není. Krom obličeje a outfitu,“ dodala Veronika Kašáková s úsměvem.

Veroniku přišla podpořit celá řada slavných osobností, mezi kterými nechyběla Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, modelka Gabriela Dvořáková Bártová s manželem, moderátorka Eva Perkausová či mentor Jan Mühlfeit.

Na akci dorazila také Nikol Švantnerová. Foto: Michaela Feuereislová.

Na akci dorazila také Nikol Švantnerová. Foto: Michaela Feuereislová.