Back
Image Alt

Seznamte se: Toto jsou vítězové Schwarzkopf Elite Model Look!

Seznamte se: Toto jsou vítězové Schwarzkopf Elite Model Look!

Pokud bychom hledali nové naděje a talenty modelingu, je třeba lovit ve vodách  soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, která patří v naší republice mezi ty nejprestižnější. Ve čtvrtek 30. srpna se v prostorách Pražského hradu uskutečnilo její velkolepé finále.

O vysoké úrovni soutěže svědčí fakt, že vítězové nacházejí uplatnění i v zahraničí, a to bez větších problémů. Pomohla nastartovat kariéru například Lindě Vojtové, která patří mezi naše přední topmodelky.

Soutěž odstartovala úspěšnou kariéru topmodelky Lindy Vojtové. Foto: The GROUND, 2012

Čtvrteční finále přineslo další nadějné talenty pro Česko a Slovensko. Galavečerem provázel herec Jakub Prachař, o hudební vložku se tentokrát postaral Ondřej Brzobohatý a Matěj Ruppert. Akci si nenechaly ujít i další známé tváře a některé z nich dokonce zasedly do odborné poroty, například topmodelka Denisa Dvořáková, která sama v minulosti soutěž vyhrála.

Na finále se objevily i topmodelky Jana Tvrdíková a Denisa Dvořáková nebo moderátorka Lucie Borhyová. Foto: Blesk.cz

Vítězi pro Česko se stali Marie Sýkorová a Martin Burian, za Slovensko zvítězili Jasmína Símová  a Jakub Janírek. Celá čtveřice tak postupuje do světového finále Elite Model Look, které se uskuteční v Londýně. Uvidíme, jak se bude našim zástupcům dařit.

Vítězové Schwarzkopf Elite Model Look 2018. Foto: Michaela Feuereislová