Back
Image Alt

Simona Krainová se objeví v novém filmu

Simona Krainová se objeví v novém filmu

Simona Krainová je krásná žena, která se živí hlavně jako modelka, několikrát už jsme ji však mohli vidět i ve filmu. Nově se představí po boku Ondřeje Sokola ve snímku Dvojníci.

Vybíjená odstartovala novou vlnu zájmu

Modelka Simona Krainová vypadá i ve svých dvaačtyřiceti letech stále skvěle, není se proto čemu divit, že o nabídky z filmové branže nemá nouzi. V nedávném rozhovoru dokonce přiznala, že měla možnost natáčet dva seriály. „Bylo by to na čtyři měsíce práce natáčení nonstop a nemohla bych dostát klientům, s nimiž mám exkluzivní smlouvy. Za nabídku jsem byla velmi ráda, ale časově to nešlo,” vysvětlila modelka.

První klapka filmu Dvojníci již padla. Simona zde hraje barmanku. Foto: Litomericky.denik.cz

První klapka filmu Dvojníci již padla. Simona zde hraje barmanku. Foto: Litomerický deník.

Nebývalý zájem o modelku se strhl poté, co se v loňském roce ukázala ve filmu Vybíjená, který vznikl na motivy knihy Michala Vieweghova. Vše se ještě znásobilo tím, že se Simona Krainová v tomto snímku částečně svlékla. Nešlo však o její první filmovou roli, už v minulosti se v tomto směru realizovala. Legendární se stala filmová série o Poldovi a stejně tak i film Kamarád do deště.

„Je to pro mě další výzva a moc se na to těším. Navíc je to s partou velkých profesionálů a každou takovou šanci beru i jako další zkušenost,“ prozradila Simona Krainová

Simona Krainová s kolegy na plakátu k filmu Vybíjená.

Simona Krainová s kolegy na plakátu k filmu Vybíjená.

Filmová záměna

V komediálním filmu Dvojníci získala Simona jednu z hlavních ženských rolí. Její rivalkou se stane Jitka Schneiderová. Chybět nebudou ani další herecké hvězdy, jako je Petr Nárožný, Jana Bernášková, Jakub Kohák, Milan Šteindler nebo Miroslav Táborský. Hlavní mužskou roli si zahraje Ondřej Sokol, se kterým už Simona spolupracovala na Vybíjené.

Hlavní zápletkou příběhu bude záměna dvou zcela rozdílných mužů, jež oba hraje Ondřej Sokol. Pod přísným dohledem režiséra Jiřího Chlumského bude film vznikat v Litoměřicích a v posléze i Praze. Pokud vše půjde podle plánu, uvidíme Simonu Krainovou v roli barmanky v kinech už v únoru příštího roku.