Back
Image Alt

Slovensko má novou královnu krásy

Slovensko má novou královnu krásy

Krátce po vyhlášení České Miss 2016, kterou se stala Andrea Bezděková, dospěla do finále také Slovenská obdoba této soutěže. Vyhlášení Miss Slovensko 2016 proběhlo 29. dubna a stávající královnu Lujzu Strakovou na pomyslném trůnu nahradila teprve osmnáctiletá studentka gymnázia v Lučenci Kristína Činčurová.

Po jejím boku stanula nová I. vicemiss Slovensko Michaela Meňkyová a Lenka Tekeljaková, která se stala II. vicemiss. Vítězka soutěže Kristína Činčurová měla štěstí a má tak i mnoho dílčích titulů, stala se totiž také Miss Gosh 2016 a Miss Príjemný hlas 2016. Titul Miss Pierot si odnesla Erika Bugárová a diváckou cenu Eva Miss Sympatia 2016 získala I. vicemiss Lenka Tekeljaková!

Foto: Facebook Miss Slovensko.

Foto: Facebook Miss Slovensko.

Slavnostním galavečerem, kterého se v bratislavské Incheba Expo Aréně zúčastnilo dvanáct finalistek, provázel moderátor Michal Sabo. Na pódiu se představily také zpěvačky Celeste Buckingham či Zuzana Smatanová. Za zmínku také jistě stojí, že v porotě zasedly i naše zástupkyně krásy – své exkluzivní místo zde měly Česká Miss 2016 Andrea Bezděková i České Miss World Natálie Kotková.

„Bylo to něco jiného sledovat finále pohodlně z křesílka,“ napsala o tomto zážitku Natálie Kotková. „S Ájou jsme všem držely palce, fandily a prožívaly vše s nimi. Já bych klidně skočila znovu na stage a finále si zopákla,“ přiznala na závěr.

Natálie Kotková a Andrea Bezděková. Foto: Facebook N. Kotkové.

Natálie Kotková a Andrea Bezděková. Foto: Facebook N. Kotkové.