Back
Image Alt

Staň se tváří OC Atrium Flora

Staň se tváří OC Atrium Flora

Hledáte způsob, jak se zviditelnit a prorazit do světa modelingu? Máme pro vás jeden letní tip – přihlaste do dalšího ročníku soutěže, jejíž vítězka se stane tváří obchodního centra Atrium Flora.

Staň se tváří Flory

To je název oblíbené soutěže krásy, do které se můžete přihlásit od 27. července až do 31. srpna. Pokud budete mít štěstí a zvítězíte, získáte, vyjma korunky, také exkluzivní možnost stát se na celý rok tváří kampaně tohoto obchodního centra.

Foto: Facebook Atrium Flora.

Foto: Facebook Atrium Flora.

Jak na to?

Přihlásit se musíte osobně na místě, tedy přímo v obchodním centru Atrium Flora, konkrétně ve fotokoutku. Ten najdete ve třetím podlaží u obchodu Butlers. Otevřený je každé pondělí, středu a pátek, vždy od 16:00 až do 18:00.

Nemusíte si s sebou nic nosit, na místě je totiž profesionální fotograf, který zajistí, aby měly všechny slečny stejné fotografie, a potažmo i stejné šance na vítězství. Všechny fotografie budou posléze umístěny na facebookovou stránku obchodního centra.

A bude to právě Facebook, kde 1. září dostanou fanoušci možnost označit krásku, která je jim nejsympatičtější. Dvacet dívek s nejvyšším počtem označení likes postoupí do semifinále, které proběhne 7. října. Týden na to, tedy 14. října, bude během velkého finálového kola vyhlášena vítězka soutěže.

První tři krásky budou navíc ohodnoceny finančně. Vítězka získá poukázku na nákup v hodnotě 50. 000 Kč, dívka na druhém místě poukázku na 25. 000 Kč a bronzová finalistka na 15. 000 Kč.

O takovou korunku budou dívky bojovat. Foto: Facebook Atrium Flora.

O takovou korunku budou dívky bojovat. Foto: Facebook Atrium Flora.

Show pro každého

Finále proběhne v OC Atrium Flora, přijít se tak může podívat každý, kdo má zájem a chuť. Kromě překrásných dam se můžete těšit na Lukáše Hejlíka, který bude celou akci moderovat.

Kromě vyhlášení soutěže Staň se tváří Flory proběhne také finále soutěže v men’s physique a bikiny fitness s názvem Atrium Flora Grand Prix. Za zmínku určitě stojí i velkolepá módní přehlídka, která bude rozdělená do čtyř bloků. Modelky, které se soutěže zůčastní, budou prezentovat oblečení z obchodů, které najdete v obchodním centru, pokud vás tedy něco zaujme, můžete si to hned zajít koupit.

Obchody budou navíc v tento den dávat speciální slevy, v celém komplexu budou probíhat ochutnávky jídla i nápojů zdarma a chybět nebudou ani workshopy o líčení a kosmetice. Zkrátka a dobře, nudit se zde určitě nebudete!