Back
Image Alt

Staňte se nepřehlédnutelnou s výraznými šperky

Staňte se nepřehlédnutelnou s výraznými šperky

Hitem posledních měsíců jsou bezesporu výrazné doplňky. Možná si říkáte, že to není nic pro vás, neukvapujte se však. Tento článek vám ukáže, že existuje mnoho druhů výrazných šperků, které dozajista způsobí, že budete nepřehlédnutelná i vy!

Hlavní výhodou masivních doplňků je bezesporu jejich universálnost. Dají se sladit s obyčejným jednobarevným tričkem a jeany, vzít si je můžete i k elegantní košili nebo jimi ozvláštnit třeba večerní šaty. Jedno je však jisté – jakýkoliv vhodně zvolený šperk dokáže udělat z obyčejného outfitu zajímavý.

Barvy

Barevné šperky jsou bezesporu nejdiskutovanější součástí dívčího šatníku. Ne každému se totiž několikabarevné náhrdelníky či náušnice líbí. Vše je však jen otázkou vkusu, a pokud i vy patříte mezi ženy, které se v podobných kombinacích cítí dobře, není důvod, proč si je nedopřát.

Pokud ovšem zvolíte takto barevný doplněk, myslete na to, aby zbytek vašeho outfitu nebyl stejně křiklavý. Výrazné barvy vypadají nejlépe k bílé či černé, které jsou ostatně základem každého šatníku.

Náhrdelník značky TopShop

Náhrdelník značky TopShop

Elegance

Elegantní šperky jsou takříkajíc nadčasovou investicí, protože stejně jako černé sáčko a bílá košile se ani ony nikdy neokoukají. Jsou navíc většinou opakem barevných šperků – tedy alespoň v tom smyslu, že se je nemusíte bát zkombinovat s barevným outfitem.

V dnešních dnech je vysoce v kurzu zlatá barva, pokud se však pro ni rozhodnete, dejte si pozor na provedení šperku. Na rozdíl od stříbrné, zlatá barva může ve špatném provedení vypadat velmi lacině.

Náramek Miss Bijoux

Náramek Miss Bijoux

Ornamenty a přírodní motivy

Další možnou volbou jsou přírodní motivy, které se drží v kurzu už delší dobu. Existuje zde velmi široká škála a opět záleží jen na vás, jaký směr si zvolíte. Přírodní motivy jsou navíc také velmi nadčasové.

Toto módní odvětví je plné mnoha více či méně skrytých symbolů, můžete se tak vyřádit ve velkém stylu. Je jedno, jestli se zaměříte na hippie styl, indiánské motivy nebo prostě jen zůstanete u květin..

 Náušnice značky Miss Bijoux

Náušnice značky Miss Bijoux

Jaký styl výrazných šperků máte rády?