Back
Image Alt

dovolená Tag

Miss a modelka Veronika Kašáková se v posledních měsících věnuje především charitativní činnosti ve své vlastní nadaci, jejímž prostřednictvím podporuje děti vyrůstající v dětských domovech. Dobrosrdečná kráska je však stále v dokonalé formě, o čemž se mohli přesvědčit všichni, kteří sledující její Facebookový profil!

Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská má zase důvod k radosti! Modelka přišla v červnu letošního roku o tatínka, vypadá to však, že je připravená odložit smutek a vstoupit do nového roku s úsměvem. Její přítel, fotbalista Filip Novák, ji totiž požádal o ruku a ona řekla ‚ano‘! Již brzy se tak můžeme těšit na další krásnou nevěstu.

Léto je časem dovolených, o čemž ví své i trojice miss a modelek Aneta Vignerová, Gabriela Franková a Nikola Buranská. Jejich cílovou stanicí byl vodní park v Bešeňové na Slovensku, kam si společně vyrazily na dámskou jízdu. V plavkách na ně byl jistě nezapomenutelný pohled!

Léto je v plném proudu a proto se není čemu divit, že mnoho českých krásek si užívá v zahraničí své dny volna. Zatímco Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová má svoji dovolenou v marockém království už dávno za sebou, modelka Hanka Mašlíková má krásy Vysokých Tater ještě v čerstvé paměti. Za sluncem nyní vyrazila i Česká Miss 2008 Eliška Bučková. Ta je spolu se svým přítelem a rodinou ve Francii.

Moderátorka a modelka Hanka Mašlíková si v roce 2006 odnesla ze soutěže Miss ČR titul Miss Silueta. Soudě podle fotografií, které před několika dny vyvěsila na své sociální sítě, by si šerpu mohla klidně odnést i nyní, deset let poté. Její aktivní život se totiž na její postavě velice dobře promítá.

Trojice vítězek České Miss 2016 si momentálně užívá výlet na jachtě. Společně brázdí Chorvatské moře a objevují krásy tamních vod. Chytají pochopitelně také bronz, byť počasí jim nepřeje tolik, jako před časem jejich předchůdkyni Nikol Švantnerové na dovolené v Maroku.

Miss World 2006 Taťána Kuchařová v minulosti žila v New Yorku a pracovně zde stále velmi často pobývá. Není se proto čemu divit, že se rozhodla tohle krásné město přiblížit také svému milému, českému muzikantovi a herci Ondřeji Brzobohatému. Pár si však užívá nejen romantické procházky a cizí kulturu.

Modelka Veronika Kašáková se v posledních měsících věnovala především dětem z dětských domovů, které navštěvuje v rámci svého projektu Roadshow s Veronikou. Přestože je to záslužná práce, je jistě také velmi náročná - není se proto čemu divit, že si sympatická blondýnka před několika dny vyrazila odpočinout na horské svahy.