Back
Image Alt

fashion Tag

Coby modelka stále prezentujete sama sebe – je jedno, jestli jdete jen do posilovny, nebo zda míříte na nějakou významnou společenskou akci. Pamatujte, vždy je tu možnost, že potkáte potencionálního klienta, na kterého budete potřebovat co nejlépe zapůsobit. Upravený zevnějšek a padnoucí oblečení jsou základ, důležité jsou ale i doplňky. Správná kabelka totiž dokáže divy!

Aktuálně probíhající soutěž o nejlepší českou blogerku znovu vynáší na povrch zajímavý trend internetových deníků. A protože před časem už jsme téma módních blogerek nakousli (víc se dozvíte v článku Fenomén módních blogů), podíváme se tentokrát na věc z trochu jiného úhlu pohledu.

V Karlových Varech 3. července odstartoval již 50. jubilejní mezinárodní filmový festival. Mezi mnoha českými a světovými celebritami nechyběla ani návrhářka Beata Rajská. Již několik let je totiž tradicí, že na festivalu představuje svoje nové módní kolekce. Ta letošní nese název Queen.

Mnoho dívek má v dnešní době podpatky spojené hlavně s nepříjemnými pocity a s bolestí. Dávají proto přednost balerínám či obyčejným keckám, které však nikdy nebudou působit tak žensky a přitažlivě, jako boty na podpatku. Pojďme si tedy prozradit několik tipů, které vám zaručí, že si den na vysokých podpatcích užijete bez bolesti.