Back
Image Alt

Hana Mašlíková Tag

27. srpen se nesmazatelně zapsal do života modelky a moderátorky Hanky Mašlíkové. V tento letní den totiž slíbila před oltářem věrnost svému dlouholetému příteli Andrému Reindersovi. A protože se rozhodla přijmout příjmení svého novopečeného manžela, je z ní od nynějška Hana Reinders.

Moderátorka a modelka Hanka Mašlíková si v roce 2006 odnesla ze soutěže Miss ČR titul Miss Silueta. Soudě podle fotografií, které před několika dny vyvěsila na své sociální sítě, by si šerpu mohla klidně odnést i nyní, deset let poté. Její aktivní život se totiž na její postavě velice dobře promítá.

Hanka Mašlíková je nejen modelka, ale v posledních letech také úspěšná moderátorka. Pravidelně ji můžete vídat třeba po boku Petra Říbala v ranní show Snídaně s Novou. Tentokrát společně vysílali z pražského Divadla Broadway, kde získali jedinečnou možnost vyzkoušet si muzikálové kostýmy z představení Angelika, které režíruje skladatel Michal David.

Nedávno jsme vám psali o tom, že modelka a moderátorka Hana Mašlíková si se svým přítelem užívá dovolenou a spekulovali jsme, zda nechystají tajnou svatbu. A jak nyní se ukázalo, nebyli jsme zase tak úplně vedle – Hanka se totiž po příletu do Čech pochlubila se zbrusu novým zásnubním prstýnkem.