Back
Image Alt

Jitka Boho Tag

Nejen, že je krásná, ale má také talent na zpěv. Modelka a někdejší Česká Miss Jitka Boho, která se proslavila ještě pod svým dívčím jménem Válková, zveřejnila svůj první hudební videoklip. Jmenuje se Hledání a představuje se v něm úplně jiná žena, než která si před lety odnesla korunku pro nejkrásnější dívku České republiky.

Jitka Boho vstoupila do povědomí mnohých z nás především jako Česká Miss 2010. Nyní se spolu s manželem věnuje především zpěvu, na modeling však úplně nezanevřela. Aktuálně na ni můžete narazit na castinzích soutěže Look Bella, jíž je modelka patronkou.

Trend videobloggerů je natolik velký, že mu podlehla i modelka, zpěvačka a v současné době především maminka Jitka Boho. Ta před několika dny rozjela svůj vlastní YouTube kanál a již nyní ji sleduje na 1000 lidí! Není se čemu divit, oblíbená kráska totiž ve videích poodhaluje své soukromí.

Plesová sezóna je v plném proudu, další z velkých bálů se konal v sobotu 20. února v pražském Rudolfinu. Večer, kterým provázel herec Tomáš Matonoha, si nenechala ujít celá řada VIP hvězd. I tentokrát vám proto přinášíme malou ochutnávku plesových rób.

Skiareál Špindlerův Mlýn hostil 5. a 6. února 2016 jedinečný turnaj Czech Snow Polo Masters, který proběhl pod taktovkou agentury Prestige Models. Kromě dvaceti jihoamerických pólo poníků se zde ukázaly i VIP tváře českého showbyznysu v čele s Jitkou Boho a Dominikou Mesarošovou.

V pražské pasáži Florentinum se křtilo a my jsme si tuto událost pochopitelně nenechali ujít. A čeho, že se tato akce týkala? Šlo o luxusní a nadčasové šperky NIALAYA jewelry!

Modelka Jitka Boho je už v šestém měsíci těhotenství. Před nedávnem se provdala za otce svého nastávajícího potomka, muzikanta Lukáše Boho, a nyní se poprvé pochlubila s fotkou ve svatebních šatech a také s rostoucím bříškem. To jí ještě donedávna nebránilo v její práci modelky, jak se můžete dočíst zde.