Back
Image Alt

Karolína Kurková Tag

Další ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week odstartoval 17. března a potrvá až do 24. března, všichni módní nadšenci si tak dozajista přijdou na své. K vidění je totiž mnoho českých i slovenských módních návrhářů. Za všechny můžeme zmínit třeba Lukáše Macháčka a Michaela Kováčika!

O tom, že Tereza Maxová je nejen krásná, ale i velmi empatická, nelze vůbec pochybovat. Již od roku 1996 funguje Nadace Terezy Maxové dětem a její krásná patronka se nyní dočkala i zaslouženého ocenění! Z rukou Antonia Banderase totiž včera, 6. července 2016, převzala cenu Starlite Gala Humanitarian Award za svoji dlouholetou charitativní práci.

Karolína Kurková je bezesporu jednou z nejúspěšnějších českých topmodelek. Tato půvabná světlovláska, původem z Děčína, se řadí mezi světové celebrity první třídy a díky tomu navštěvuje i takové akce, jako je třeba galavečer Met Gala 2016 či udílení cen Tony Awards. I přesto však zůstává nohama na zemi, jak ukázala během své nedávné návštěvy rodných Čech.

Na oficiální zahájení slavného Fashion Weeku v New Yorku se sjely přední světové modelky i slavné celebrity. Své zastoupení měli na Manhattanu i Češi - na červeném koberci se totiž představily topmodelky Petra Němcová a Karolína Kurková.

Česká topmodelka Karolína Kurková porodila před nedávnem svého druhého syna. S jeho jménem však dělala rodačka z Děčína dlouhou dobu tajnosti. Na svých sociálních sítích nesdílela ani fotografie, na kterých by bylo miminko vidět.

To už je ale nyní minulostí, Karolína se začátkem prosince pochlubila s něžnou fotkou, na které líbá nožičky malého chlapečka, kterého v době svého těhotenství označovala jako Druhé KK miminko. Jmenuje se Noah Lee Drury Kurkova.