Back
Image Alt

Miss Universe Tag

Další ročník světové soutěže Miss Universe je za námi, reprezentantce České republiky však bohužel korunku nepřinesl. Andrea Bezděková se vrátí domů nabytá pouze zkušenostmi, jiné dívky však měly více štěstí. Mezi ně bezesporu patří Miss Universe 2016, kterou se stala zástupkyně Francie Iris Mittenaere. Na druhém místě skončila Haiťanka Raquel Pélissier a třetí příčku obsadila Kulumbijka Andrea Tovar.

Poslední velká soutěž, která vlastně spadá ještě do loňského roku 2016, již brzy odstartuje! Miss Universe, která vyvrcholí 30. ledna 2017 v Manile na Filipínách, už je doslova za dveřmi. Na odlet se proto chystá i Česká Miss Andrea Bezděková, která nás bude na tomto klání krásy reprezentovat.

V prestižní soutěži krásy Miss Universe zvítězila Filipínka Pia Alonzo Wurtzbach. Moderátor se však dopustil nepříjemné chyby, za vítězku označil Miss Kolumbie Ariadnu Gutierrez a nechal ji, aby si korunku užívala. Až po několika minutách jí ji vzal, aby mohla být korunována správná dívka.

V minulém článku jsme vám psali o tom, jak se má na Miss World Andrea Kalousová. V cizině je však i Nikol Švantnerová, která nás nyní reprezentuje na Miss Universe. I ona už zaznamenala první drobný úspěch, pojďme se proto podívat, o co jde!

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová už zanedlouho odletí reprezentovat naši malebnou zem na Miss Universe do Las Vegas. Šaty, které si s sebou naše nejkrásnější krajanka poveze, jsou stejně hříšné, jako toto město. Jste na ně zvědaví?

Česká královna krásy Nikol Švantnerová se nijak netají svojí láskou ke sportu. I proto jsme ji mohli vidět na slavnostním openingu lyžařské sezony v Alpách, kam dorazila společně se svojí maminkou Danou.

Nový ročník České Miss odstartoval. Chceš poznat nové lidi, cestovat a užívat si módní přehlídky a luxusní večírky? Pak se přihlas a bojuj a o titul Česká Miss 2016!