Back
Image Alt

modelka Tag

Pouhých sedm měsíců od chvíle, kdy Bar Refaeli přivedla na svět svoji prvorozenou dceru Liv, oznámila prostřednictvím svého Instagramového účtu, že je opět těhotná! Bývalý andílek Victoria’s Secret si tak pomalu začíná plnit svůj sen o velké rodině.

Nikol Švantnerová se nejvíce proslavila jako Česká Miss 2015, nicméně coby modelka působila již předtím, než se rozhodla přihlásit do této soutěže krásy. Není se tedy čemu divit, že na fotografiích vypadá vždy úžasně. Důkazem jsou i snímky z výletů napříč Českou republikou, které Nikol umístila na svůj Facebook.

Před časem to ještě vypadalo, že Česká Miss 2007 Lucie Hadašová se na přehlídková mola jen tak nevrátí. Nyní je však situace zcela jiná, Lucka se totiž představila během módní show Fashion Island a doma nenechala ani své roztomilé dcery. Pětiletá Denisa i bezmála roční Vanessa se na mole ukázaly spolu s ní.

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová si užívá poslední týdny v roli nejkrásnější ženy země, to však není ten důvod, proč se na její půvabné tváři objevily slzy. Modelka totiž dostala šanci zahrát si epizodní roli v nové české kriminálce VIP vraždy a její úkol byl prostý – plakat.

Modeling nemusí být vaším celoživotním snem, přesto vás to k němu může takříkajíc zavanout. Přesně to je i můj příběh, příběh o životě, o jakém se mi před několika lety ani nesnilo! Příběh dívky, která našla uspokojení a radost ve světě modelingu.

Stát se modelkou – to je sen mnoha mladých dívek. Osmnáctiletá Madeline Stuart z Australského Brisbane nebyla výjimkou, její situace však byla ještě o to těžší, že od narození trpí Downovým syndromem. Toto postižení však Madeline nezastavilo, šla si za svým snem a z nenáviděné nemoci udělala svoji největší výhodu.

Ptáš se občas sama sebe, jestli má cenu zkoušet kariéru modelky, když jsi z tak malé země, jako je Česká republika? Máš pocit, že nemůžeš prorazit, když nejsi z Milána nebo z Paříže? Nenech se mýlit, i Češka může být topmodelkou, stačí jen chtít.

Pojďme si nyní představit několik českých modelek, které jsou spojovány se slavnými značkami. Tyto ženy takříkajíc udělaly díru do světa a to i přesto, že jsou to jen Češky.

Kdo ví, třeba budeš příští česká topmodelka ty!