Back
Image Alt

Tereza Hudáková Tag

O tom, že Petr Zapletal, známý spíše jako ZlyArt, je umělec v pravém slova smyslu, už teď opravdu nemůže být nejmenších pochyb. Vytvořil totiž tuto kontroverzní fotografii, na níž hraje hlavní roli modelka Tereza Hudáková. A to za plného provozu na pražské magistrále u Národního muzea!

Další ze soutěží krásy zná svoji vítězku, v sobotu 16. dubna 2016 totiž proběhl finálový galavečer soutěže Top Model of the Year 2016. Toto klání navázalo na téměř dvacetiletou tradici soutěže Top Modelka roku a sklidilo nebývalý úspěch! Korunku vítězky si odnesla soutěžící s číslem 9 Tereza Hudáková. Na druhém místě se umístila Veronika Robotková a na třetím Tereza Bohuslavová. Favoritkou fanoušků na Facebooku se stala Simona Pohančeníková, která díky tomu získala speciální ocenění Top Model Sympatie 2016.

Protože léto jsme už nechali za sebou, bylo načase vyhlásit nejkrásnější dívku tohoto oblíbeného ročního období. Zajímá vás, kdo v soutěži Miss Léta 2015 zvítězil?

Jednou z mnoha soutěží krásy, které v tuzemsku probíhají, je velmi oblíbená Miss léta. Letos však musely krásné soutěžící bojovat nejen s konkurencí, ale i s nepřízní počasí. Co se stalo? Zranil se někdo? To vše se dočtete v článku.