Back
Image Alt

Suki Waterhouse – modelka a herečka v jedné osobě!

Suki Waterhouse – modelka a herečka v jedné osobě!

Šestadvacetiletá Suki Waterhouse je jedna z mnoha modelek, které se pouští i do hereckého řemesla a není to taková katastrofa, jak by si člověk možná mohl myslet. Lidé bývají často skeptičtí, když se zpěváci nebo právě modelky pouštějí do herectví. Jako příklad lze uvést modelku Cara Delevigne, která si střihla několik filmových rolí, ale diváci z toho moc nadšení nebyli.

Kariéra modelky

Suki se narodila v Londýně, takže je to Britka jako vyšitá. Svou modelingovou kariéru započala ve svých šestnácti letech. První velký úspěch zaznamenala tři roky poté, kdy byla tváří kampaně značky Marks and Spencer. Od té doby následovalo jedno focení za druhým. Svou hezkou tváří zdobí kampaně značek, jako je například Redken. Také se objevila u značek Tommy Hilfiger, Pepe Jeans a momentálně je tváří nové kampaně H&M. Také se objevila na titulních stranách časopisů Vogue, Elle nebo Marie Claire. Suki má mimo jiné svou řadu doplňků zvanou Pop & Suki, kterou založila spolu se svou kamarádkou Poppy Jamiem.

Suki pro novou kampaň H značky H&M s názvem #DenimIsMyCanvas Foto: H&M

Suki se uplatňuje i jako herečka

Momentálně se Suki naplno věnuje své herecké kariéře. Seznam filmů, ve kterých se zatím objevila, je celkem dlouhý. Z těch známějších lze uvést například film „S lákou, Rosie“, dále si zahrála hlavní roli ve filmu „The bad bitch“. V tomto roce se objeví ve čtyřech nových filmech a mimo jiné momentálně natáčí film, který ponese název „Detective Pikachu“. K vidění by měl být v roce 2019.

Suki ve filmu “S laskou, Rosie”. Foto: uweekly