Back
Image Alt

Supermiss se stala půvabná ortodontistka

Supermiss se stala půvabná ortodontistka

Sobota 2. dubna 2016 se celá nesla ve znamení krásných dam. Kromě soutěže Česká Miss 2016 byla totiž vyhlášena i nová Supermiss. Již 9. ročník této oblíbené soutěže krásy vyhrála v kongresovém sálu hotelu Hilton Prague uhrančivá ortodontistka Lenka Čepáková, která korunku převzala z rukou loňské vítězky Hanky Vágnerové.

Finalistky si ze soutěže mohly odnést také mnoho dílčích titulů, mezi které patří Supermiss Média, o které rozhodli čtenáři deníku Blesk. Korunku si díky nim odnesla Paulína Pélyová ze Slovenska. Miss Praha se stala Monika Krpálková z Chrudimi a štěstí se usmálo i na Saskii Olašákovou, která obdržela exkluzivní titul Miss Tourism Czech Republic 2016. Oblíbenou Miss Motorsport se stala Denisa Rosinská.

Hana Vágnerová korunuje svoji nástupkyni Lenku Čepákovou. Foto: Tomáš Vavřinec.

Hana Vágnerová korunuje svoji nástupkyni Lenku Čepákovou. Foto: Tomáš Vavřinec.

Během slavnostního galavečera se dívky představily před diváky a porotou v tradičních disciplínách, jako jsou promenáda v plavkách a rozhovory. To vše bylo doplněno také o volnou disciplínu, ve které všech deset finalistek předvedlo své nadání – tančilo se, zpívalo a Paulína Pélyová dokonce překvapila se svojí vlastní kolekcí oblečení a šperků!

O šaty se finalistkám postarala návrhářka Miriam Janásová. Celým večerem provázel moderátor Jan Čenský, který mimo jiné uvedl také oblíbenou zpěvačku Moniku Absolonovou. Ta před časem přivedla na svět prvorozeného syna Tadeáše, na což s humorem sobě vlastním nezapomněla upozornit: „To mi udělali za trest, že jdu hned po promenádě v plavkách, když nejsem zrovna ve formě,“ smála se zpěvačka, která nakonec nebyla jedinou maminkou na pódiu. Vítězka soutěže Lenka Čepáková už totiž také vychovává syna.

Vítezky soutěže (zleva): Paulína Pélyová, Saskie Olašáková, Lenka Čepáková, Monika Krpálková a Denisa Rosinská. Foto: Tomáš Vavřinec.

Vítězky soutěže (zleva): Paulína Pélyová, Saskie Olašáková, Lenka Čepáková, Monika Krpálková a Denisa Rosinská. Foto: Tomáš Vavřinec.