Back
Image Alt

Svět modelek slaví 1. výročí!

Svět modelek slaví 1. výročí!

Rok se s rokem sešel a náš milovaný Svět modelek oslavil první rok své existence! Během té doby jsme ušli dlouhou cestu, naučili se mnoho nového a poznali spoustu skvělých přátel, kolegů a partnerů. Nic z toho by však nešlo bez vás, našich čtenářů. Právě vy nám totiž dodáváte pozitivní energii a tolik potřebnou inspiraci, za což jsme vám opravdu vděční.

Jsme si vědomi toho, že každé narozeniny si zaslouží pořádnou oslavu, proto jsme jednu připravili i my. Vy se tak již brzy můžete těšit na exkluzivní video, které během tohoto výjimečného dne vzniklo, a ve kterém hrají hlavní roli přední modelky české scény. Nechte se na něj nalákat slovy naší kolegyně, modelky Petry Růžičkové.

„Svět modelek má pro vás vždy něco navíc. V minulém týdnu se u nás natáčelo, fotilo, slavilo! 1. výročí existence Světa modelek jsme náležitě zdokumentovali.“

Foto: Arthur Koff.

Foto: Arthur Koff.

Za TOP spolupráci děkujeme skvělému Salonu Michal Zapoměl, báječné módní návrhářce Beatě Rajské, makeup artistce Markétě Smutné a fotografovi Arthuru Koffovi. Vše se odehrávalo v minimalistických prostorách The Emblem hotel Prague a v bezkonkurenčním VIP klubu Le Valmont. O pohodlí našich modelek na cestách se postarala autopůjčovna luxusních vozů Profirentcars! Hlavními aktérkami byly, kromě samotné Petry Růžičkové, modelky Aneta Vignerová, Nikol Švantnerová a Katka Krobová.

Speciální poděkování si zaslouží také všichni, kteří se s námi během 1. roku naší existence rozhodli spolupracovat a podpořit naše video k této významné příležitosti. Jmenovitě se jedná o velmi populární internetový obchod módního oblečení Chriss Elite, a dále také kosmetické doplňky ČernéTečky.cz.

A co nás čeká v roce následujícím? Kromě promo videa z oslavy našich narozenin se chystá i několik dalších projektů! Už nyní vám tak můžeme slíbit, že se do budoucna máte opravdu na co těšit!

Foto: Arthur Koff.

Foto: Arthur Koff.