Back
Image Alt

Tahle sexy návrhářka oblékla do svatebního přední české modelky!

Tahle sexy návrhářka oblékla do svatebního přední české modelky!

Sandra Marková je módní návrhářka, která jistě vykouzlí úsměv na tváři nejedné ženy. Před časem představila světu svoji novou kolekci FW16/17, čilý rozruch však panuje především kolem jejích svatebních šatů. Ty se staly doslova trhákem mezi nastávajícími nevěstami, protože v rámci své kampaně do nich Sandra oblékla taková esa tuzemské fashion scény, jako je modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. Její modely však vynesly i čerstvě zasnoubená modelka Kateřina Votavová či finalistka České Miss Veronika Kopřivová.

„V kolekci můžeme vidět jak luxusní krajky, jemné a splývavé materiály, tak vysoké rozparky a úzké pásky, které vyzdvihují nejen střih, ale i siluetu,“ přiblížila Sandra Marková, na co se při tvorbě zaměřila. „Hrála jsem si zde i s rafinovaným průsvitem, kdy jsem textilie a krajky podkládala tělovým materiálem, tudíž zdánlivě nahé, není skutečně nahé. Jak se říká, občas je méně více,“ dodala s úsměvem.

Sama návrhářka se může pochlubit s luxusní postavou a tělem modelky. Někdy bývá dokonce označována jako nejkrásnější česká módní návrhářka a občas i zapózuje před hledáčky objektivů. Většinou však nechává pózování na profesionálních modelkách. Jedním z důvodů je možná i její pracovní vytíženost. „Když se mi začnou hromadit zakázky, občas nevím, kde mi hlava stojí. Naštěstí mám kolem sebe skvělý tým lidí, kteří mi s určitými fázemi na šatech vypomáhají.“

Kateřina Votavová, Nikol Švantnerová a Veronika Kopřivová v šatech od Sandry Markové. Foto: Klára Bartheldi.