Back
Image Alt

Taťána Kuchařová si znovu zatančí před publikem

Taťána Kuchařová si znovu zatančí před publikem

Taťána Kuchařová je velmi renesanční osobnost. Tato bývalá Miss World 2006 se živí jako topmodelka, herečka a dokonce i jako tanečnice. Zabodovala v minulém ročníku oblíbené soutěže Stardance a nyní se připravuje na další taneční vystoupení.

Tanec ji chytil za srdce

Taťána se nedávno přišla podívat na čtvrté kolo taneční soutěže Stardance, kam ji doprovodil její partner Ondřej Brzobohatý. Protože se oba angažovali v předchozím ročníku tohoto tanečního klání, přitáhli k sobě pochopitelně pozornost některých novinářů.

„Cítím se tady nádherně, je to obrovská nostalgie,” usmívala se topmodelka, která se tanci věnuje i nadále, přestože soutěž pro ni již dávno skončila. „Tancování mi zůstalo. Dál s Honzou trénujeme a vystupujeme.”

Svá slova o několik dní později potvrdila i statusem na Facebooku, kde se pochlubila, že se svým tanečním partnerem Janem Onderem trénují rumbu na Ples Evropy. Ten se uskuteční již 21. listopadu v Plzni. Pokud máte zájem vidět Taťánu Kuchařovou na vlastní oči, lístky jsou stále ještě k dostání.

V minulé sérii Stardance se Taťána Kuchařová dostala až do samotného finále. Nakonec skončila na druhém místě. Foto: Stardance.

V minulé sérii Stardance se Taťána Kuchařová dostala až do samotného finále. Nakonec skončila na druhém místě. Foto: Stardance.

Chystají se i další vystoupení!

Kromě Jana Ondera doprovází Taťánu také tanečník Eduard Zubák, se kterým trénuje argentinské tango. Tento obtížný tanec si vybrala záměrně, ve Stardance si jej totiž neměla šanci vyzkoušet. „Argentinské tango jsem nikdy netancovala a chtěla jsem se posunout někam dál a naučit se něco nového,” vysvětlila modelka.

I v tomto případě se můžeme těšit, že se taneční pár pochlubí s tím, co se naučil. V rozhovoru totiž bývalá Miss World přiznala, že na podzim ji čekají tři taneční vystoupení. Bohužel ji však neuvidíme s jejím přítelem Ondřejem Brzobohatým, byť by společně byli nepochybně velmi půvabní. Ondřej má totiž docela jiné ambice a v tanci už se realizovat nechce.

S Taťánou přesto tvoří velmi harmonický pár, dokonce se pochlubili společnou selfie z výše zmíněného přenosu Stardance. Několik dní předtím zase sdíleli fotografie ze Shanghaie, kde byla modelka pracovně.

Taťána s přítelem Ondřejem Brzobohatým. Foto: Michaela Feuereislová.

Taťána s přítelem Ondřejem Brzobohatým. Foto: Michaela Feuereislová.

Stále pomáhá

Je velmi obdivuhodné, že Taťána Kuchařová zůstává věrna své empatii se starými lidmi. Dobročinná nadace Krása pomoci, kterou založila, úspěšně funguje již několik let. Mnoho starých opuštěných lidí má díky její pomoci zase důvod se usmát. Vezměme si proto z modelky příklad!

„Buďme víc všímaví, vstřícní, nápomocní. Upozorňujme na osamělé lidi ve svém okolí. Mnohdy ani netušíme, že mohou strádat.“