Back
Image Alt

Taťána Makarenko a její krásné tváře budou letos pomáhat již po osmé!

Taťána Makarenko a její krásné tváře budou letos pomáhat již po osmé!

14. února odstartovaly castingy na 8. ročník prestižního klání krásy Miss Face. Soutěž, kterou založila modelka a podnikatelka Taťána Makarenko, nese podtitul ‚Krásné tváře pomáhají‘. Finalistky, jejichž jména budou odtajněna v květnu, se tak mohou těšit nejen na luxusní šaty a krásné fotografie, ale i na dobrý pocit z toho, že mohou podpořit potřebné.

“Každý rok se snažíme dělat něco nového, aby to bylo zajímavé jak pro diváky, tak pro dívky. Letos je to preliminary, to je takový předvýběrový večer před finále,“ vysvětlila Taťána Makarenko. „Takový večer se odehrává na světových soutěžích a je možná pro soutěžící i důležitější než samotné finále. Bude to taková show, která se bude vysílat i na sociálních sítích, rozdají se doprovodné tituly, a ten den poté se budou vyhlašovat už jen tři hlavní ceny.“

Taťána Makarenko spolu s vítězkami posledního ročníku Miss Face. Foto: Michaela Feuereislová.

Taťána se pro tento model inspirovala v zahraničí, kam své svěřenkyně pravidelně posílá na světové soutěže. Finalistky Miss Face proto prochází i školením, které je má na mezinárodní klání krásy připravit. V rámci přípravy na finálový večer však probíhá mnoho dalších aktivit, mezi které patří i mediální výcvik či škola líčení a stylingu. Dívky prohlubují i své znalosti v oblasti zdravého životního stylu.

Soutěž Miss Face se dlouhodobě orientuje na charitativní akce. Dívky pravidelně navštěvují centrum Neonatologie, pořádají zážitkové dny pro děti z dětských domovů a podporují i zvířata v útulcích. „Miss Face 2016 Nikola Uhlířová si vybrala pomáhat dětem a dospělým, kteří jsou na vozíčkovém křesle. Spojíme se tak se spolkem Paraple a společně budeme vytvářet aktivity pro vozíčkáře,“ vysvětlila ředitelka soutěže závěrem.