Back
Image Alt

Taťána Makarenko na Miss Grand International 2015

Taťána Makarenko na Miss Grand International 2015

Není to tak dlouho, co jsme psali o oblíbené soutěži krásy Miss Face. Její zakladatelka a ředitelka Taťána Makarenko zatím také nepověsila modeling na hřebík. Aktuálně je v Thajsku, kde reprezentuje Českou republiku na soutěži Miss Grand International 2015.

Vítězka Miss Face zazáří až napřesrok

Taťána Makarenko získala pro svoji soutěž exkluzivní možnost nominovat vítězku právě do Miss Grand International. V letošním roce však ještě nestihla tento tah uskutečnit, finále Miss Face totiž proběhlo 3. října a Miss Grand International odstartovala o pouhé dva dny později, tedy 5. října. Všichni se proto dohodli, že letos poletí Česko reprezentovat Táňa a  Barbora Hamplová, která v Miss Face zvítězila, se mezinárodní soutěže zúčastní až příští rok.

Taťána v jednom nedávném rozhovoru přiznala, že dlouho váhala, zda má tuto nabídku přijmout –  do budoucna by se totiž chtěla prezentovat především coby seriózní podnikatelka a ředitelka soutěže krásy. Na druhou stranu si ale uvědomuje, že v tomto případě se jedná o jednu z jejích posledních příležitostí blýsknout se na jakékoliv Miss coby soutěžící. Většina takových projektů má totiž věkovou hranici šestadvaceti let a Taťána už ji na počátku října překročila.

Foto: Miss Grand International

Foto: Miss Grand International

TOP 20

Zatím to vypadá, že modelka má velice slušné šance. Prozatím figuruje v první dvacítce soutěžících, a také v Top 10 Red Team in Swimsuite, což je nesmírný úspěch. Miss Grand International patří mezi největší světové soutěže krásy a žádná Češka se zatím tak daleko nikdy nedostala.

Foto: Instagram T. Makarenko.

Foto: Instagram T. Makarenko.

Taťána se také svěřila, že si v soutěži určité šance dává a my rozhodně souhlasíme. Důvěra v sebe samou je dobrý základ. „V Thajsku mají rádi vyumělkované holky, plastiky jim nevadí. Jsou na tmavovlasé barbíny s velkým nánosem make-upu. Možná proto se jim tam líbím,” svěřila se modelka, která se nijak netají s tím, že podstoupila plastickou operaci ňader a nosu.

Šerpu skoro neodkládá

Pokud vás průběh soutěže zajímá a chcete Táňu Makarenko podpořit, sledujte Facebook Miss Grand International. Každý váš čin, ať už půjde o like, komentář či sdílení, ji v soutěži posune zase o kousek dál. Vše se počítá.

Určitě se mrkněte také na modelčin Facebook Instagram, pravidelně tam totiž přidává fotografie ze soutěže doplněné o její zážitky a postřehy. Vypadá to, že je na šerpu CZECH REPUBLIC patřičně hrdá a příliš často ji neodkládá.