Back
Image Alt

Taylor Hill – roztomilá tvářička a talent v jednom!

Taylor Hill – roztomilá tvářička a talent v jednom!

Asi není žádným tajemstvím, že hezká tvář je veliké plus, pokud se chcete nějakým způsobem proslavit.  Je to tím, že hezkého člověka si veřejnost velmi snadno oblíbí a vyhledává ho. Ať jsou to herci, zpěváci nebo modelky, vždy budeme raději vyhledávat „ty hezčí“, jelikož se na ně hezky kouká a snadněji se nám vryjí do paměti. U modelek je hezká a souměrná tvář skoro nutností.

Foto: Instagram Taylor Hill

Dvaadvacetiletá Taylor Hill tento předpoklad dokonale splňuje.  Její roztomilost uchvátila nejednoho návrháře.  Od roku 2015 je andílkem Victoria’s Secret, má za sebou například přehlídku pro značku H&M a objevila se v magazínech Vogue, Harper’s Bazaar nebo ELLE.  Také byla tváří kosmetiky Lancome. Jako správná modelka dnešní doby samozřejmě vlastní účet na Instagramu, kde má velice slušnou fanouškovskou základnu. Není tedy překvapením, že v roce 2015 byla zvolena nejslibnější modelkou.

Kromě modelingu Taylor Také okusila herectví. Objevila se v krátkém filmu s názvem Hollywood Temptations a ve snímku The Neon Demon. Také se objevila v seriálech The Fashion Fund a Young Hollywood.

Taylor Hill během přehlídky pro Victoria’s Secret. Foto: Victoria’s Secret