Back
Image Alt

Tělo jako andílek, tajné tipy topmodelek!

Tělo jako andílek, tajné tipy topmodelek!

Finálové castingy, zkoušení kostýmů, nácvik choreografie a přípravy modelek na nejočekávanější přehlídku světa, kterou Victoria’s Secret Fashion Show bezpochyby je, vrcholí! Letošní přehlídka luxusního prádla a dokonalých těl se uskuteční 8. prosince 2016 v Paříži.  Být modelkou  této úspěšné značky spodního prádla je pro vyvolené krásky beze sporu obrovská čest, za splněním snu je ale obrovská dřina a disciplína.

Za dokonalým vzhledem topmodelek je i tvrdá dřina a disciplína, zdroj: Victoria's Secret

Za dokonalým vzhledem topmodelek je i tvrdá dřina a disciplína, zdroj: Victoria’s Secret

Několik andílků sympaticky prozradilo své hvězdné tipy na jídelníček, cvičení i psychickou pohodu. Nechme se inspirovat! Brazilská bohyně Adriana Lima je členkou andělského týmu Victoria’s Secret již od roku 2000. Typická snídaně této krásky se skládá z ovesných vloček s rozinkami, vaječných bílků a šálku kávy. K obědu si Adriana dopřává maso se zeleninou a večeří malý salát. Pokud si přes den dá svačinku, sáhne po čerstvé zelenině. Další Brazilka a stejně jako Adriana dvojnásobná maminka, okouzlující Alessandra Ambrosio, dodržuje svá tři základní pravidla – nevynechává jídla, dopřává si malé svačinky mezi hlavními jídly a denně cvičí jógu. Měsíc před velkou přehlídkou spolu se svým trenérem intenzivně pracují – posiluje břišní svaly, dělá dřepy a výpady.

Úspěšná topmodelka Doutzen Kroes se pyšní vysportovaným tělem, zdroj: Profimedia

Úspěšná topmodelka Doutzen Kroes se pyšní vysportovaným tělem, zdroj: Profimedia

Topmodelka Doutzen Kroes  tvaruje své tělo běháním, skákáním přes švihadlo a posilováním s vlastní váhou těla. Doutzen o svém způsobu udržování postavy říká, že funguje nejen co se tvarování postavy týče, ale že jí pomáhá i k dobré psychické kondici. Nová múza značky Bvlgari, krásná Lily Aldridge, třikrát do týdne skáče na trampolíně, dělá kickbox a cvičí dlouhé série sedů-lehů a sklapovaček. Čerstvá maminka, Candice Swanepoel, denně provádí jednoduché cviky s činkami na zpevnění nohou a hýždí, které považuje za svou největší přednost. Jejím absolutním favoritem je opět kickbox.