Back
Image Alt

Tereza Budková oslnila v krajkovém spodním prádle

Tereza Budková oslnila v krajkovém spodním prádle

Modelka Tereza Budková se nebojí výzev! Jako tvář módního butiku Fashion Island nafotila před několika dny odvážné fotografie na střeše pražského hotelu Savoy a neodradilo ji ani nepříznivé počasí. Jste zvědaví na výsledek?

Nová prsa znamenají víc práce

Tereza Budková podstoupila chirurgické zvětšení ňader a nijak se tím netají. V jednom z rozhovorů dokonce přiznala i důvod toho, proč se pro tento radikální zákrok rozhodla: “Bohužel jsem již o nějaké práce kvůli prsům přišla, takže si myslím, že mé rozhodnutí nechat si je trochu zvětšit sklidí úspěch,“ vysvětlila 1. česká vicemiss z roku 2009. „Další věcí je také to, že bych ráda příští rok zkusila americký modelingový trh, kde jsou prsa prostě nezbytností,“ dodala.

Přesto však modelka odmítla, že by někdy v budoucnosti nafotila odhalené snímky: „Já se na to rozhodně nechystám,“ řekla s úsměvem. „Myslím, že tohle má zůstat doma a nemá se to nikde ukazovat.“

Zimou se modelka nenechala odradit. Foto: Facebook T. Budkové.

Zimou se modelka nenechala odradit. Foto: Facebook T. Budkové.

Na Tereziných slovech nejspíš bude mnoho pravdy, protože zakázek má rázem mnohem víc. To je i případ nedávného fotografování pro pražský butik Fashion Island. Snímky, které ve spolupráci s fotografem Jaroslavem Bzeneckým vznikly na střešní terase luxusního hotelu Savoy, jsou jasným důkazem toho, že operace se vyplatila.

Nízké teploty se sice modelce příliš nezamlouvaly, jako opravdová profesionálka je však překonala a během fotografování nedávala najevo žádné nepohodlí. Potřebné teplo získávala v mezičase ve svém huňatém kožichu.

Ve spodním prádle ukázala Tereza nejen nová ňadra, ale i svojí krásnou postavu, kterou piluje běháním. Jak ale sama říká, štíhlost je i o psychice a snaží se proto být co nejvíc v pohodě: „ Když jsem si nezdravá nebo tučná jídla odpírala a pak jednou zahřešila, cítila jsem se strašně špatně a o 3 kila těžší,“ smála se modelka. „Myslím si, že pokud člověk cvičí a po většinu času se stravuje zdravě, není nad to občas se odměnit.”

A to už je výsledek! Jak se vám Tereza líbí? Foto: Jaroslav Bzenecký.

A to už je výsledek! Jak se vám Tereza líbí? Foto: Jaroslav Bzenecký.