Back
Image Alt

Tereza Maxová a Teribear hýbou Prahou

Tereza Maxová a Teribear hýbou Prahou

Nadace Terezy Maxové se ze všech sil snaží pomáhat dětem. I proto se nyní Prahou prohání celebrity. O co v tomto projektu jde? A můžete se zapojit i vy?

#teribearhybeprahou

Teribear hýbe Prahou je sportovně-charitativní projekt, který vznikl proto, aby všechny dobré duše mohly pomoci potřebným dětem. A pokud se rozhodnete vyrazit si zaběhat na pražskou Letenskou pláň, uvidíte, kolik takových lidí, včetně celebrit, ještě na světě je. Možná vás to překvapí.

Renata Langmannová

Renatě Langmannové to sluší i ve sportovním.

Je to snadné, stačí si jen koupit čip a vyrazit. Pokud vám nesedí běh, můžete chodit nebo vytáhnout kolo. Za každý kilometr, který s čipem získáte, věnují partneři této akce 10 Kč. Všechny finance poté poputují ke znevýhodněným dětem.

Akce se koná v rozmezí 3. – 12. 2015 v parku v Praze na Letné a jednou z jejích výhod je, že se můžete zapojit opakovaně. Vaše kilometry se navíc přičítají kdykoliv během dne, pomáhat tak můžete nonstop.

Celebrity běhají pro dobrou věc

Projekt svým úsměvem podpořila modelka Renata Langmannová, zapojil se také Roman Šebrle, herec Jiří Mádl nebo bývalý fotbalista Jan Koller. Jak jí to sluší v běžeckém, ukázala i Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová či její předchůdkyně, Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová. Ta se nebála vyběhnout ani v deštivém počasí.

Gabriela Kratochvílová se pochlubila fotkou na svém Instagramu.

Gabriela Kratochvílová se pochlubila fotkou na svém Instagramu.

Pokud máte možnost, neváhejte a přidejte se i vy. Jakmile jednou vyrazíte, dobrý pocit ze skvěle odvedené práce vám už nikdo nevezme. A nezapomeňte se pochlubit svojí fotkou na Instagramu. Hastag #teribearhybeprahou už použilo více než 200 lidí.

Už to nestihnete a Prahu máte z ruky? Nezoufejte. Šanci předvést se, totiž dostane Mladá Boleslav. 17. září od 10 do 20 hodin se můžete ukázat v té nejlepší formě na Krásné louce.

Běhat můžete i sami pro sebe!

Jestliže se vám nehodí ani toto datum, nedělejte si z toho vůbec těžkou hlavu. Důvod k pohybu nemusí být tak dalekosáhlý, stačí, když vyběhnete kvůli sobě samé. Vyrazte si zaběhat jen tak, pro váš dobrý pocit.

Několik typů, jak a s běháním vůbec začít, na co si dát pozor a jak si jej co nejvíc zpříjemnit, najdete v tomto článku.