Back
Image Alt

Tereza Maxová plánuje po deseti letech svatbu!

Tereza Maxová plánuje po deseti letech svatbu!

V posledních měsících jsme vás informovali hned o několika svatbách a jak se tak zdá, minimálně ještě jedna se chystá! Do manželského svazku totiž na konci září vstoupí česká modelka Tereza Maxová!

Tereza, která má už jedno neúspěšné manželství za sebou, žije již několik let ve spokojeném partnerství s tureckým podnikatelem Burakem OymenemTomu také přivedla na svět dvě děti – v roce 2009 mu porodila dceru Mínu a o dva roky později syna Aidena. Z předchozího svazku má pak modelka ještě syna Tobiase. Rodina společně bydlí v Monaku, Tereza je však často v Praze, kde se věnuje charitativní činnosti.

Informace o plánované svatbě proběhla médii již minulý rok v létě, tehdy se však ukázalo, že se jedná o omyl. „Vychováváme společně tři děti, jsme myslím taková kompletní rodina a ten papír k tomu nepotřebujeme,“ dala se tehdy Tereza Maxová slyšet. „Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy,“ dodala na závěr.

Tentokrát to však vypadá, že po bezmála desetiletém vztahu, se z Terezy opravdu stane provdaná paní. Svatba proběhne na konci září v Turecku.

Tereza s rodinou. Foto: Archiv T. Maxové.

Tereza s rodinou. Foto: Archiv T. Maxové.