Back
Image Alt

Tereza Maxová si s dětmi po boku užívá ve Vietnamu

Tereza Maxová si s dětmi po boku užívá ve Vietnamu

Modelka a podnikatelka Tereza Maxová si užívá zasloužilý odpočinek ve Vietnamu, kde tráví vánoční svátky se svojí rodinou. Na sociálních sítích se pochlubila nejen svojí fotografií v plavkách, ale i momentkou z výletu na buvolím hřbetu.

Jako by vůbec nestárla…

Modelka se proslavila především svojí nadací Tereza Maxová dětem, která se dlouhodobě snaží o podporu dětí. Často se ale zapomíná, že sama Tereza je trojnásobnou maminkou. Její nejstarší syn Tobias, kterého má s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem, už oslavil patnácté narozeniny.

Na dovolené v exotickém Vietnamu jí však dělají společnost její dvě mladší děti, jejichž otec je turecký podnikatel Burak Oymen. Dcera Mína má šest let a Terezin nejmladší poklad, syn Aiden, nedávno oslavil čtvrté narozeniny.

Modelka se na svém Instagramu pochlubila s fotografií, na které si své dvě malé děti láskyplně tiskne k sobě. Mnohem větší pozornost na sebe ale pochopitelně strhla sama Tereza, která má výstavní postavu i po čtyřicítce.

Tereza Maxová se svými potomky. Foto: Instagram T. Maxové.

Tereza Maxová se svými potomky. Foto: Instagram T. Maxové.

Za poznáním a novou kulturou

Vietnamský ostrov Noc Dao toho však může nabídnout mnohem víc, než jen pláže a Tereza Maxová toho pochopitelně využila. Díky tomu se třeba posadila na hřeb vodního buvola: „Je jedno čím jedete, důležité je kam,“ napsala modelka k této své usměvavé fotografii.

Sdílela i fotku v námořnické čapce, doplněnou i obrázky plných rybářských sítí. Nezapomněla dodat, že kapra asi letos vynechají – a kdo by se jim divil, když jej mohou vyměnit za čerstvé mořské plody.

Tereza si dovolenou užívá. Foto: Instagram T. Maxové.

Tereza si dovolenou užívá. Foto: Instagram T. Maxové.

Během roku žije Tereza  dětmi a s manželem v Monaku, kde jim dělají radost ještě dva psi. Do České republiky se ale modelka vrací každý měsíc. Často s ní přiletí i její rodina, která je na cestování zvyklá. V letošním roce společně navštívili  třeba Francouzskou Provance.