Back
Image Alt

Tereza Maxová tráví líbánky po sirotčincích!

Tereza Maxová tráví líbánky po sirotčincích!

O velkolepé svatbě Terezy Maxové jsme vás informovali již před několika dny. Nyní je tato česká modelka, spolu se svým novomanželem, developerem Burakem Oymenem na svatební cestě po Indii. A protože má Tereza srdce na dlani, nezapomíná na znevýhodněné děti ani při této příležitosti!

Česká modelka a podnikatelka, kterou za její charitativní činnost ocenil dokonce i herec Antonio Banderas, se pomoci dětem věnuje již od roku 1997. V tomto roce také založila svoji nadaci Tereza Maxová dětem. Nikoho proto příliš nepřekvapilo, že si i během tak výjimečné cesty, jakou líbánky bezesporu jsou, našla čas také na děti ze sirotčinců v Novém Dillí. Na svém Instagramu se dokonce pochlubila s videem, které zachycuje, jak společně s nimi tančí.

Tereza Maxová s manželem. Foto: Instagram T. Maxové.

Tereza Maxová s manželem. Foto: Instagram T. Maxové.

Není to ale tak, že by těmto aktivitám věnovala všechen svůj čas. Naopak, společně s manželem se podívali hned na několik krásných míst. Kromě návštěvy monumentálního chrámu Tádž Mahal si Maxová vyzkoušela připravit tradiční večeři v buddhistickém chrámu a obdivovala také majestátnost indického slona.

Návrat rodičů již v Monaku, kde rodina žije, jistě nedočkavě očekávají jejich děti – syn Tobias, kterého má modelka se svým bývalým manželem Frederikem Fetterleinem, dcera Mína a benjamínek rodiny, syn Aiden.

Tereza během svých líbánek. Foto: Instagram T. Maxové.

Tereza během svých líbánek. Foto: Instagram T. Maxové.