Back
Image Alt

Titulem Miss Supertalent World 2016 se chlubí Češka!

Titulem Miss Supertalent World 2016 se chlubí Češka!

Natálie Stejskalová zaznamenala na mezinárodní soutěži krásy obrovský úspěch. Z náročného finále, které proběhlo v pátek 13. května, totiž vzešla jako vítězka. Z korejského Soulu si tak do rodného Česka přiveze nejen zkušenosti, ale také korunku a titul Miss Supertalent World 2016.

Soutěže se zúčastnily dívky z celkem 80 zemí světa, Natálie Stejskalová je však všechny porazila. Nejprve se probojovala mezi nejkrásnějších patnáct dívek a později postoupila i do samotného finálového výběru. V soutěži se navíc vyhlašovaly také dílčí tituly a Česká reprezentantka zabodovala i zde. Odnesla si tituly Miss Dancing Queen a Miss Athleisure Look.

Foto: Miss Supertalent World.

Foto: Miss Supertalent World.

Titul 1. vicemiss nakonec získala Amarsanaa Saikhantamir z Mongolska a 2. vicemiss se stala Pákistánka Anzhelika Tahir. V rámci Miss Supertalent World se vyhlašovaly také pozice 3. vicemiss, kterou se stala Iris Hertoijs z Nizozemí, a 4. vicemiss, kterou je Chloe Murphy z Velké Británie.

Čtyřiadvacetiletá studentka Hudební Akademie Múzických Umění Natálie Stejskalová byla do této soutěže nominována na základě svého úspěchu v české soutěži Supermiss 2016. V té oslovila porotu svým výkonem ve volné disciplíně. V samotném finále, o kterém si můžete přečíst v článku Supermiss se stala půvabná ortodontistka, však nakonec nezabodovala. Štěstí ani odvahu zúčastnit se Miss Supertalent World jí to však nevzalo.

Natálie Stejskalová se stala v krátké době již druhým úspěšným reprezentantem České republiky na mezinárodních soutěžích krásy. Před několika dny totiž český model Tomáš Martinka zvítězil na Mister Global 2016.

Foto: Miss Supertalent World.

Foto: Miss Supertalent World.