Back
Image Alt

To nikdo nečekal! Andrea Bezděková se provdala za bývalého přítele!

To nikdo nečekal! Andrea Bezděková se provdala za bývalého přítele!

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková sice na světové soutěži Miss Universe úspěch neslavila, vypadá to však, že o to víc se jí daří v jejím osobním životě. Podle všeho se jí totiž podařilo zalepit vztah s jejím bývalým přítelem Martinem. S tím se, po téměř dvouletém soužití, rozešla v červenci minulého roku. Nikdy se však netajila tím, že by ho ráda získala zpátky.

Společnou lásku pár oslavil, možná trochu nečekaně, svatbou! Protože se však ceremoniál konal na pláži v exotickém Thajsku, není v České republice platný a milenci jej tak mohou vnímat spíše jako svatbu na zkoušku. Vlastně tak byl myšlen od samého začátku.

„Thajská centrála cestovního ruchu nám umožnila stát se součástí svatebního projektu, kam bylo přizváno 9 párů z celého světa, a “nanečisto” okusit svatbu,“ vysvětlila modelka na svém Instagramovém profilu. Zároveň ale dodala, že se jí ceremoniál moc líbil. „Já myslím, že jestli si holka někdy představovala nějakou svatbu, tak to vždycky byly ty představy na pláži. Bylo to vážně krásný.

Mladý pár měl možnost zažít nejen moderní svatební obřad, ale i ten vycházející z původních tradic Thajských domorodců. „Bylo to velmi netradiční, ale vlastně úžasný, že jsme zažili jejich verzi toho ceremoniálu,“ svěřil se Andrein přítel Martin.

Společný čas v exotickém ráji si moc užili. Foto: Lukáš Navara.