Back
Image Alt

Topmodelka Lily Aldridge, nová múza Bvlgari

Topmodelka Lily Aldridge, nová múza Bvlgari

Světová topmodelka a jeden z andílků luxusního spodního prádla Victoria´s Secret, krásná Lily Aldridge, se stala novou ambasadorkou italské značky Bvlgari pro sezonu 2016/2017. Ke slavnostnímu představení došlo během podzimního Týdne módyNew Yorku. O uznávané značce Bvlgari je všeobecně známo, že si tváře do svých kampaní velmi pečlivě vybírá a pro modelku je tak velkou poctou, že zazáří zejména v kampani na šperky pro tento a nadcházející rok.

Lily je díky svém exotickému půvabu uznávanou modelkou, zdroj: Profimedia

Lily je díky svém exotickému půvabu úspěšnou a vyhledávanou modelkou, zdroj: Profimedia

Celým jménem Lily Maud Aldridge pochází z Los Angeles ve slunné Kalifornii a rovněž obě její sestry, Ruby a Saffron, jsou úspěšnými modelkami, proto bylo Lilyiným snem prosadit se ve světě modelingu již odmalička. Její hvězdná kariéra začala v sedmnácti letech velkým úspěchem a to titulní stranou Vogue España. Následovaly titulní strany a editoriály v magazínech Amica, Glamour a Elle. Do podvědomí široké veřejnosti se Lily dostala svou spoluprací se značkou Victoria’ Secret, jejímž andílkem je od roku 2010.

Krásná topmodelka Lily Aldridge, zdroj: Victoria's Secret

Krásná topmodelka Lily Aldridge, zdroj: Victoria’s Secret

Ačkoli by to díky modelčině štíhlé postavě a mladistvému vzhledu málokdo hádal, Lily je maminkou čtyřleté dcerky, kterou vychovává se svým manželem, frontmanem kapely Kings of Leon. Kvůli velkému pracovnímu vytížení je tato sympatická černovláska stále na cestách a svůj čas musí rozdělit mezi dva domovy – v New Yorku a v Los Angeles. Když má volno, věnuje se své dcerce a ráda také vyrazí na koncert či do muzea, je totiž velký hudebník fanoušek a také milovník umění.

Modelka se chlubí dokonalou postavou, zdroj: Victoria's Secret

Modelka se chlubí dokonalou postavou, zdroj: Victoria’s Secret