Back
Image Alt

Trendy letní účesy

Trendy letní účesy

Také vás během parných letních dnů trápí, že vaše krásné dlouhé vlasy jsou stažené v nudném upoceném culíku a vůbec nevyniknout? Pak je tento článek přímo pro vás! Pojďme si vyměnit několik tipů na letní účesy.

Nestárnoucí drdoly

Klasika, která snad nikdy neomrzí. Přitom skvěle vypadá a dá se použít ve stovkách různých variací. Pokud např. nemáte čas, stačí vlasy zamotat do nevzhledného uzlu na temeni hlavy – vytvoříte tím originální rozcuchaný uzel, který je v posledních dnech hitem. Vypadá totiž ledabyle a přitom stylově.

Pokud máte víc času a odvahu, vytvořte si na hlavě zapletený drdol. Je to snadné – vlasy stáhněte do culíku, rozdělte je na dvě poloviny a ty pak jen zapleťte do klasického copu. Ty pak obmotejte gumičkou u kořene vašeho culíku a trendy drdol je na světě!

Internet je plný fotonávodů, najděte si ten váš!

Internet je plný fotonávodů, najděte si ten váš!

Něžné copánky

Copy obecně jsou letos v kursu. Dodají vám dívčí jemnost a přitom se rozhodně nemusíte bát, že v nich nebudete dostatečně sexy! Parádu naděláte i s obyčejným zapleteným copem, můžete si však vyhrát a vytvořit jeho obtížnější varianty.

Internet ne plný fotonávodů, tak se nebojte trochu zaexperimentovat! Zkuste si najít ty pravé letní účesy pro sebe, za pomoci klíčového slova hairstyles tutorials.

Květinové čelenky

Mezi trendy letní účesy patří květinové čelenky krátce, nicméně zase tolik se neliší od běžných čelenek, které se nosí, snad co svět světem stojí. V případě květin však máte na jednu stranu trochu víc volnosti, hlavně co se týče možností, jak je nosit. Ve vlasech nebo na čele… je to jen na vás. Na druhou stranu jste však svázaná vhodností – květiny nejsou universálním znamením úspěchu.

Je také nutné zohlednit to, jak vaše čelenka vypadá. Určitě si dejte pozor, abyste si nepořídila kousek, který bude vašemu okolí jen pro smích! Pozor na laciné umělohmotné růžičky! Vždy raději dejte přednost látkovým květinám.

Neodsuzujte culík!Drdoly jsou stále in!

Ostudu si nemusíte udělat ani s prachobyčejným koňským ohonem. Stačí, když si jej vyčešete co trochu výš na temeno hlavy. Tento letní účes můžete oživit buďto oním rozcuchaným ledabylým stylem, o jakém jsme už mluvili u drdolů, nebo třeba zajímavou sponou.

Stejně tak můžete sáhnout po tvarovacích členkách, mašlích, peří nebo po obyčejném šátku. S tím vším se dá stvořit krásný letní účes, který rozhodně nebude nudný!

Kombinujte!

A ještě jedna drobná rada na závěrnebojte se trochu experimentovat a kombinujte různé styly a módní vychytávky. Ostatně, pokud se vám výsledek nebude líbit, můžete vlasy prostě jen rozčesat a začít znovu.