Back
Image Alt

Trio sexy modelek rozzářilo Špindl!

Trio sexy modelek rozzářilo Špindl!

Ve městě Špindlerův Mlýn, které je někdy také s trochou nadsázky nazývaný jako Český Aspen, slavnostně odstartovala lyžařská sezóna. Tuto událost si nenechaly ujít ani přední české modelky a miss, za kterými se zde ohlížel nejeden lyžař. Lucie Hadašová, Nikol Švantnerová i Veronika Procházková jsou však k jejich smůle všechny zadané!

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová dorazila i se sestrou Kateřinou a s rozkošnými dcerkami Denisou a Vanessou. Obě malé princezny si i přes svůj nízký věk už také vyzkoušely, jaké to je být modelkou. Starší Denisa nyní poodhaluje kouzlo zimních sportů. „Chystáme se i letos na hory. Deniska se už učí lyžovat, zatím to ale není žádná sláva,“ vysvětlila Lucie Hadašová s úsměvem.

Foto: Sportalm Špindlerův Mlýn.

Foto: Sportalm Špindlerův Mlýn.

To Česká Miss 2015 Nikol Švatnerová na děti zatím nemyslí. Sportu, a zejména pak běhu, však holduje ve velkém. „Snowboard je už pro trochu stereotyp, tak jsem nedávno zkusila zase lyže a musím říct, že mě to bavilo. A taky mě baví, že se můžu krásně obléknout,“ svěřila se modelka i s typicky dívčím problémem. „Přeci jen na snowboard volím spíš funkční volnější oblečení, tak na lyžích můžu být zase za princeznu.“

Kladný vztah k zimním sportům má i oblíbená modelka Veronika Procházková. „Taťka mě od dětství vedl hlavně k běžeckému lyžování, ale na základce jsem se naučila i na sjezdovkách a snowboardu,“ svěřila se bývalá vicemiss v prodejně s luxusním lyžařským oblečením.

Foto: Sportalm Špindlerův Mlýn.

Foto: Sportalm Špindlerův Mlýn.