Back
Image Alt

Uhrančivá Dvořáková sexy jako nikdy dřív

Uhrančivá Dvořáková sexy jako nikdy dřív

Modelka Gabriela Dvořáková Bártová je sice maminkou na plný úvazek, během fotografování nové kolekce návrhářky Zuzany Lešák Černé však ukázala, že mateřství se na její štíhlé postavě vůbec nepodepsalo. Právě naopak, na snímcích fotografa Ivana Mladenova jí to nesmírně sluší.

Fotografie vznikaly v Chorvatsku, kam Gabriela vyrazila i se svojí rodinou, tedy s manželem Václavem Noidem Bártou a s jejich bezmála dvouletou dcerou Terezkou. O tu se modelka starala i během samotného fotografování, které ztěžovalo jen nepříjemné horko.

Gabriela Dvořáková v modelech z dílky módní návrhářky Zuzany Lesák Černé. Foto: Ivan Mladenov.

Gabriela Dvořáková v modelech z dílny módní návrhářky Zuzany Lešák Černé. Foto: Ivan Mladenov.

„Bylo strašné vedro, se sluníčkem jsme bojovali. Odbíhala jsem k Terezce, co to šlo. Byla celý den s Vaškem, takže jsme si to nakonec všichni užili,“ přiznala modelka, která se pozitivně vyjadřovala i o svých spolupracovnících. Měla jsem tam nejlepší tým. Fotil to můj kamarád Ivan Mladenov a líčil Pavel Kortan. Já i on spolupracujeme už delší dobu s kosmetickou značkou KORFF. Takže jsme to tak hezky propojili.“

Není se čemu divit, že Gabriela Dvořáková bojovala s horkem – na snímcích pózuje na rozpálených Chorvatských ulicích v dlouhých večerních róbách. Jistě si však oddechla v momentě, kdy se i v šatech směla ponořit do moře.

Gabriela v šatech Zuzany Lesák Černé. Foto: Ivan Mladenov.

Gabriela v šatech Zuzany Lešák Černé. Foto: Ivan Mladenov.