Back
Image Alt

Uhrančivá Miss Face slaví světový úspěch!

Uhrančivá Miss Face slaví světový úspěch!

Již 1. října bude v přímém přenosu na Óčko TV zvolena nová Miss Face 2016. Pro současné královny krásy to sice znamená, že již brzy předají svá žezla, rozhodně se ale nemusí bát, že by na ně svět zapomněl. O to se postarala Miss Face II. vicemiss Nikola Bechyňová, když na světové soutěži Miss Global 2016 obsadila úžasné čtvrté místo!

Toto prestižní klání krásy proběhlo v Manile na Filipínách a zúčastnily se jej krásné dámy z celého světa. Nikola, která zde získala titul 3rd Runner-Up Miss Global 2016, přitom na soutěž původně vůbec neměla jet. Během loňského finálového večera Miss Face se totiž mezi vítězkami neumístila. Vše se změnilo až ve chvíli, kdy Barbora Hamplová odstoupila ze své pozice vítězky a Nikola tak dodatečně získala korunku.

Nikola Bechyňová (vlevo) spolu s ostatními z TOP 5. Foto: Miss Global.

Nikola Bechyňová (vlevo) spolu s ostatními z TOP 5. Foto: Miss Global.

„Děkuji všem za podporu,“ napsala na svůj Instagram šťastná Miss, která si na finálový večer oblékla róbu z ateliéru sourozenců Ponerových. „Dokázala jsem sama sobě nemožné, vůbec jsem to nečekala. Děkuji všem, co mě celou dobu podporovali a drželi mi palce! Vezu krásné 4. místo a v tuto chvíli nemám slov a vstřebávám radost!“

Miss Global 2016 se stala Miss Ekvádor, za 1st runner-Up byla zvolena Miss Filipíny, 2nd runner-Up je Miss Austrálie a jako pátá se, s označením 4th runner-Up, umístila Miss Norsko.

Nikola Bechyňová. Foto: Miss Face; Miss Global.

Nikola Bechyňová. Foto: Miss Face; Miss Global.